• Wyniki konkursu z savoir - vivre'u

• 22.11.2022
        • W dniu 17 listopada odbył się I etap konkursu z savoir-vivre'u. Wzięło w nim udzial 27 (!) uczniow.Największą ilość punktów zdobyli i tym samym przechodzą do II etapu konkursu:
          Jagoda Zawadzka ucz,kl.1C1
          Zofia Mroczek ucz.kl.1C1
          Julia Tomaszewska ucz,kl.1C2
          Łucja Pękala ucz.kl.Ai
          Anatola Mogiła-Lisowska ucz,kl.1d.
          Dagmara Wajs ucz.kl.1A
          Wszyscy ci uczniowie otrzymali tę samą ilość punktów. Serdecznie gratuluję. Pozostałym uczniom bardzo dziękuję za udział i utrzymanie dyscypliny w czasie zmagań konkursowych.
          Ewa Żaczek

• Święto Niepodległości - apel

• 14.11.2022
        • "Naród, który nie szanuje swej przeszłości,
          Nie zasługuje na szacunek teraźniejszości
          I nie ma prawa do przyszłości."
          Józef Piłsudski
          Data 11 listopada to symbol walki o wolność, symbol wiary, miłości i zwycięstwa. Uczciliśmy
          dzisiaj ten dzień głęboką refleksją nad historią i współczesnością.
          Uroczystość poświęconą Ojczyźnie w 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po 123 latach
          niewoli, przygotowali uczniowie klasy 1A i 1D pod kierunkiem pani Małgorzaty Dawidowskiej.
      • Szkoła do hymnu 10.11

• 14.11.2022
        • Dzisiaj wzięliśmy udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy o symbolicznej godzinie 11:11.
      • Wycieczka do OSP

• 10.11.2022
        • 8 listopada klasa 1C1 o profilu pożarniczo-ratowniczym skorzystała z gościny Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie Mazowieckim. Niezwykle ciekawą prelekcję na temat tej niebezpiecznej, ciekawej, niezastąpionej, pasjonującej i ciężkiej pracy, przeprowadził Pan Marcin Olesiński. Koledzy z naszej szkoły Kacper Królak i Kamil Szteliga, również strażacy, zademonstrowali nam działanie niektórych sprzętów pożarniczych, opowiedzieli o wyposażeniu technicznym wozu strażackiego i pozwolili spróbować swoich sił w gaszeniu fikcyjnego pożaru. Byliśmy zachwyceni ich wiedzą i chęcią poświęcania swojego czasu dla potrzebujących.
          Zarazili nas swoją pasją
        • Konkurs z savoir-vivre'u

• 10.11.2022
        • W dniu 17 listopada biblioteka szkolna organizuje dla uczniów klas pierwszych konkurs z savoir-vivre'u "Obycie umila życie". Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. Po pierwszym etapie zostanie wyłoniona grupa uczniów (maks.3-4), która zdobędzie największą ilość punktów. Uczniowie ci wezmą udział w drugim etapie konkursu, w którym "powalczą między sobą o tytuł "eksperta" od savoir-vivre'u. Lista zgłoszonych chętnych do udzialu uczniów jest już prawie zamkniętaEwa Żaczek - organizator konkursu.