Zespół Szkół Nr 31

 • Ferie zimowe

  Życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych (15 -26 stycznia 2018)

 • 09.01.2018

   

  • Warsztaty plastyczne w Galerii „Abakus” Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej - kl.Ib, Ic, IIc;
  • Jesienne Konfrontacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży  - „Obraz mojej Warszawy”, „Muzyka i obraz” – Natalia Karolkiewicz, Mikołaj Zdun kl.Ic – wyróżnienie udziałem w wystawie;
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bliżej Norwida” –                                                                 Justyna Skalska kl.IIa – II nagroda;
  • Dzielnicowy Konkurs na najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową Sylwia Szement kl.IIIa - I miejsce, Kinga Andrzejewska kl.4 TOR - II miejsce, Mikołaj Zdun kl.Ic – wyróżnienie
  • Udział w „Pikniku sąsiedzkim” (Park Kaskada) – plener malarski dla mieszkańców i ekspozycja poplenerowa prac;
  • Warsztaty  - Stowarzyszenie Akademia „Łucznica” – wypał w technice raku, sitodruk, wiklina (kl.IIa i IIIa);
  • Wycieczka do Łodzi w ramach programu „Kształtowanie przestrzeni” (kl.IIa);
  • „Dekoracje świąteczne” – spotkanie przedświąteczne przed Urzędem Dzielnicy;
  • Przygotowanie dekoracji na Żoliborski Festiwal „Śpiewajacy seniorzy”;

   

 • 09.01.2018
  W dniu 1 grudnia 2017 roku odbył się finał XIII Ogólnowarszawskiego Konkursu Savoir - vivre'u. Nasi uczniowie:
  Marta Olendzka
  Renata Olipra
  Małgorzata Piasecka
  Karolina Rożniak
  Kuba Matys
  wywalczyli dla nas kolejne I miejsce!
  Serdeczne gratulacje!
 • 02.01.2018

  Uczniowie naszej szkoły zaprojektowali kartki noworoczne z najlepszymi życzeniami dla całej społeczności szkolnej. Kartki zostaną przedstawione w galerii zdjęć. Zapraszamy

 • 13.12.2017

  XLII Olimpiada Artystyczna rozpoczęta.

  12 grudnia odbyły się w naszej szkole eliminacje pierwszego etapu XLII Olimpiady Artystycznej, sekcji historii sztuki. Do konkursu przystąpiło dwie uczennice z naszego liceum oraz dwoje uczniów z innych warszawskich szkół, którzy uczestniczą w zajęciach Międzyszkolnego Olimpijskiego Koła Historii Sztuki. Całej czwórce życzymy powodzenia i awansu do następnego etapu Olimpiady.

   

 • 11.12.2017

  Ostatni w tym roku wolontariat we współpracy ze znaną Fundacją Spełniamy Marzenia.

  Potrzebni są wolontariusze do zbiórki funduszy na rzecz dzieci niepełnosprawnych w markecie SIMPLY przy ul. Pokornej 2. Wolontariusze pomagają pakować żywność klientom i zbierają datki do skarbonki.

  Zbiórka odbędzie się w dniach 15-17.XII. w następujących godzinach:

  piątek 15 grudnia 16.00-19.00,

  sobota 14.30-19.00,

  niedziela - 2 tury - od 10.00 do 14.00 i 14.30 - 19.00.

  Zapraszam gorąco! Proszę o zgłoszenia we wtorek lub środę. E. Jarzombkowska

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • 12.12.2017
  Dziękujemy wszytkim darczyńcom i wolontariuszom przygotowującym paczkę. Wysłaliśmy 17 paczek, w tym kuchnię gazową i lodówkę. Sprawozdanie z przekazu paczki umieślimy w najbliższym czasie. Jeszcze raz dziękujemy!
 • Szlachetna paczka

  Zapraszamy do przynoszenia produktów. Zbiórka trwa do 8 grudnia. Szczegóły akcji "Szlachetna paczka"

 • ANKIETA

  Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął uchwałę ws. przystąpienia Województwa Mazowieckiego do projektu,

  pt. " Informatyzacja bibliotek pedagogicznych na Mazowszu."

  W tym celu zwracamy się z prośbą do Państwa o wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety z propozycjami e-usług do realizacji w przedmiotowym projekcie, która została udostępniona pod adresem http://tnij.at/ebib

 • 03.12.2017

  Dziękujemy całej społeczności szkoły za wielkie serca!

   

  W czwartkowym kiermaszu pysznych ciast przygotowanych przez uczniów zyskaliśmy prawie 270 zł.

  Do skarbonki Natalii, Marty i Alana wrzuciliśmy 324 zł.

  Pani Małgosi Sulej szczególnie dziękujemy za zorganizowanie kiermaszu własnoręcznie wykonanych, cudnych bombek świątecznych. Tutaj zebrane fundusze przekroczyły 360 zł.

  Dzięki tym datkom p. Edyta z wybranej przez nas rodziny będzie mogła wreszcie spokojnie wykupić leki, które wystarczą jej na 4 miesiące.

  Dziękujemy za dary Paniom - uczestniczkom odbywających się w naszej szkole zajęć plastycznych UTW. Będą one miłym prezentem- niespodzianką.

  Bardzo dziękujemy p. Dyrektor M. Witomskiej-Rynkowskiej za podarowanie najważniejszego składnika paczki – kuchni gazowej.

  Dziękujemy również „cichym darczyńcom”, proszącym o anonimowość, którzy przyczynili się do wielkiego ubogacenia paczki.

  Paczkę kompletujemy i wysyłamy 8 lub 9 grudnia. Do tego czasu można jeszcze przynosić wszelkie dary. Prosimy również o pomoc przy pakowaniu w piątek 8.XII.

   

 • Szkolenie dla wolontariuszy

  Dnia 28.11.2017 o godzinie 10.40 odbędzie się szkolenie dla wolontariuszy (SOS Bank Żywności) w sali 103. Zapraszamy wszystkich chętnych.

 • 24.11.2017

  Ogólnopolska zbiórka żywności - poszukiwani wolontariusze!!!!

  W dniach 1-2-3 grudnia zbieramy żywność dla potrzebujących rodzin, razem z Bankiem Żywności SOS.

  Nasi uczniowie będą zbierać produkty  w hipermarkecie CARREFOUR w Arkadii. Można wybrać dogodne dla siebie godziny uczestnictwa.

   Zapraszamy chętnych do zapisów u p. E. Jarzombkowskiej. Można zgłosić się przez Librusa.
 • 24.11.2017
  Serdecznie zapraszam wszystkich do przyłączenia się do tegorocznej ogólnopolskiej akcji, startującej po raz siedemnasty. Społeczność naszej szkoły pomaga już jedenasty rok.
  Uczniowie wybierają z banku rodzin konkretną rodzinę, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Przygotowujemy dla niej świąteczną paczkę. Chcemy również, tak jak w ciągu ostatnich 2 lat objąć akcją rodziny naszych uczniów, szczególnie potrzebujące  takiej pomocy. 
  W paczkach znajdą się przede wszystkim produkty żywnościowe i środki higieny. Przyda się każdy produkt, który zechcecie podarować. Po wyborze rodziny - 18.XI. poinformuję też o potrzebach z rodzaju odzieży, wieku dzieci,rozmiarach ubrań itp.  Zbiórka kończy się 8 grudnia- tego dnia odwozimy przygotowane paczki do wyznaczonego magazynu.
  W tym roku zbieramy również drobniaki, a także większe kwoty do skarbonki. Zebrane pieniądze przeznaczymy na szczególne prezenty dla członków rodziny (w ubiegłym roku kupiliśmy rower stacjonarny dla Adama z porażeniem mózgowym), bądź na brakujące produkty. Za tę zbiórkę odpowiada Natalia Kaźmierska z klasy 1b Marta Olendzka i Alan Mroczkowski z klasy 2 TOR
  Produkty można przynosić do mnie lub: Marty i Moniki Cyngot z 1b oraz Ani i Oli Baliszewskiej z 1TOP.
  Pozdrawiam, jeszcze raz gorąco zachęcając do podzielenia się dobrem w tym świątecznym czasie. 
  Ela Jarzombkowska
 • 20.11.2017

  W dniach 21.11(wtorek) - 22.11(środa) odbędą się warsztaty artystyczne poświęcone instalacji (environment), czyli tworzeniu przestrzennej formy artystycznej, nawiązującej do twórczości Tadeusza Kantora, twórcy Teatru Cricot 2.

  Warsztaty poprowadzi Jarosław Lustych, artysta specjalizujący się w tworzeniu działań przestrzennych, które realizuje w kraju i za granicą. Podczas zajęć będzie można dowiedzieć się o tej formie wypowiedzi artystycznej, powstałej w XX wieku i wybitnych artystach tworzących instalacje, oraz współtworzyć wspólnie instalację w Galerii "13". Zajęcia odbędą się w ramach projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" w godzinach 14:00-16:15 i są sfinansowane z środków Biura Edukacji M.St. Warszawy.

 • PRÓBNA MATURA Z OPERONEM

   

   

   

   

   

   

  Harmonogram matury próbnej z Operonem:

  21.11.2017 (wtorek) - 09:00 - Egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym (170 minut)

  22.11.2017 (środa) - 09:00 – Egzamin z matematyki na poziomie podstawowym (170 minut)

  23.11.2017 (czwartek) - 09:00 – Egzamin z języka obcego na poziomie podstawowym (120 minut)

  Proszę o przybycie na egzamin o godz. 8.30

 • 16.11.2017

  W ramach zajęć edukacyjnych "Teatr bez granic" zapraszamy na warsztaty artystyczne, które poprowadzi znana artystka malarka i performerka Izabela Chamczyk. W dniach 16 i 17 listopada poprowadzi ona spotkania, których tematem będzie performance - jedna z nowoczesnych form wypowiedzi artystycznej, łączącej światy sztuk plastycznych i teatru. Podczas warsztatów poznać będzie można dokonania artystyczne wybitnych twórców uprawiających performance jak również samemu spróbować takich działań przygotowanych specjalnie dla uczestników przez artystkę. Warsztaty sfinansowane przez Biuro Edukacji M. St. Warszawy odbędą się w czwartek i piątek od godz.14 w Galerii "13" i malej sali gimnastycznej.

 • 06.11.2017

  Wydarzenia związane z projektem edukacyjnym, który kończymy realizować w listopadzie:

   

  1. Wizyta w Teatrze Studio

  7 listopada w godzinach 9:00-11:00 odbędą się zajęcia teatralne poświęcone dwóm wielkim artystom teatru związanym z Teatrem Studio w Warszawie - Józefowi Szajnie i Jerzemu Grzegorzewskiemu. Wizyta w teatrze grupy 21 uczniów z naszej szkoły odbędzie się w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" a sfinansowana jest z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy

   

   

  2.Warsztaty projektowania scenografii

  W ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" finansowanego z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy odbędą się Warsztaty projektowania scenografii, które poprowadzi Pan Jan Ciecierski, wykładowca z Wydziału Scenografii ASP w Warszawie. Zajęcia dla grupy naszych uczniów odbędą się w pracowni Fundacji Atelier przy ul. Foksal 11 w środę 8 listopada i w czwartek 9 listopada w godz. 14:00-16:00.

   

 • 11 listopada, Dzień Niepodległości

  Z okazji Dnia Niepodległości w szkole odbyło się przedstawienie literacko-historyczne poświęcone rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Przedstawienie zorganizowane przez Samorząd Uczniowski pod opieką nauczycieli: pani Agnieszki Meksuły oraz pani Joanny Duszewskiej obyło się w sali gimnastycznej o godz. 10.00

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
  ul. A. Felińskiego 13
  01-513 Warszawa
 • 228390041

Galeria zdjęć