• Brakowanie dokumentacji

• 27.12.2022
        • W związku z przygotowywaną procedurą  dotyczącą brakowania dokumentacji niearchiwalnej, dla której  upłynął okres przechowywania w szkolnej składnicy akt, dyrekcja Zespołu Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
          w Warszawie informuje, że ww. procedurą będzie objęta  m.in. następująca dokumentacja przebiegu nauczania:

- arkusze ocen, protokoły egzaminów i świadectw  datowanych  do roku 1970.
             Obowiązujący okres  przechowywania wynosi  50 lat.

- dzienniki lekcyjne i zajęć pozalekcyjnych datowanych do roku 2015.
            Obowiązujący okres przechowywania – 5 lat.

Przechowywana w składnicy placówki  ww. dokumentacja może obejmować , w poszczególnych okresach informacje dot. nauczania w niżej wymienionych szkołach, z których część w przeszłości została już przekształcona lub zamknięta:

- CXIV Liceum Ogólnokształcące, Warszawa
          - Technikum Mechaniczne nr 7,  Warszawa
          - Liceum Profilowane – rzemiosło artystyczne i użytkowe w metalu, Warszawa
          - Państwowe Liceum Przemysłu Drzewnego, Warszawa
          - Państwowe Liceum Mechaniczne I Ist., Warszawa ( z ul. Sandomierskiej 12)
          - ZSZ CUSZ – Wydz. dla pracujących, kierunek – rzemiosło artystyczne, Warszawa ( z ul. Sandomierskiej 12)
          - Państwowe Liceum Techniczne I st. Nr 4, Warszawa
          - ZSZ nr 11 – ZSZ nr 3, Warszawa (z ul. Włościańskiej 35)
          - ZSZ nr 14 – ZS Dokształcająca nr 5, Warszawa (z ul. Włościańskiej 35)
          - Publiczna Średnia Szkoła Zawodowa – Samochodowa nr 20, Warszawa (z ul. Chmielnej 88)
          - Średnia Szkoła Zawodowa-Samochodowa nr 20, Warszawa (z ul. Włościańskiej 35)
          - II Męska Szkoła Zawodowa , Warszawa
          - Zasadnicza Szkoła Metalowa nr 1, Warszawa
          - Zasadnicza Szkoła Metalowo-Budowlana, Warszawa

Osoby, które w przeszłości mogły być uczniami ww. szkół i potrzebują odpisów dokumentacji  nauki proszone są o zgłaszanie takiego zapotrzebowania do dnia 31 stycznia 2023 roku.

• Szkolny konkurs na kolędę

• 20.12.2022
        • 19 grudnia na 4 i 5 godzinie lekcyjnej na korytarzu na parterze odbył się Szkolny konkurs na kolędę, piosenkę świąteczną. Udział wzięło 10 klas.