• #TwojedaneTwojasprawa

Dzień Ochrony Danych Osobowych

26.01.2023 10:47
        Dnia 27 stycznia obchodzimy Dzień Ochrony Danych Osobowych. W projekt zaangażowani będą uczniowie klas 2 i 4 Technikum Mechanicznego oraz uczniowie klasy pierwszej Szkoły Branżowej.
        Uczniowie klasy technik reklamy przygotują plakaty i materiały dla naszej szkoły.
      • XIII edycja programu „Twoje dane – Twoja sprawa”

03.11.2022 14:00

Plansza informacyjna zapowiadająca XIII edycję ogólnopolskiego programu edukacyjnego UODO dla szkół "Twoje dane - Twoja sprawa" z widocznym pośrodku logotypem programu.

Nasza szkoła po raz 13 przystąpiła do programu

Celem programu jest upowszechnienie wiedzy o ochronie danych osobowych wśród uczniów i nauczycieli poprzez poszerzenie oferty edukacyjnej szkół oraz placówek doskonalenia zawodowego nauczycieli o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności.

Co wydarzy się w nadchodzącej edycji programu UODO dla szkół?

W nowym roku szkolnym 2022/2023 na uczestników czekają:

• konferencje,
        • szkolenia dla nauczycieli,
        • webinaria dla uczniów,
        • bezpłatne materiały tematyczne o ochronie danych osobowych oraz o prywatności, które nauczyciele będą mogli wykorzystać podczas zajęć lekcyjnych czy pozalekcyjnych.

Koordynator szkolny
        Kinga Łukaszewska