• Nasi absolwenci

• Absolwenci ZS nr 31

Absolwenci naszej Szkoły:

Leszek Olszewski

Od 1 września 2021 roku dyrektor ZS nr31, informatyk, nauczyciel informatyki.

Ukończył Wyższą Szkołę Ekonomiczno-Informatyczną w Warszawie, Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości.

Maciej Świtulski

Jubiler-złotnik,  nauczyciel technologii prac i prac złotniczo-jubilerskich.

Ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Kolegium Mody na wydziale: Projektowanie biżuterii.

Weronika Gąsiorowska

Członkini Kadry Narodowej Juniorów w Akrobatyce Sportowej.

Ukończyła Pedagogikę Specjalną.

Anna Grys

złotnik-jubiler, projektuje autorską biżuterię: https://aniagrys.pl/

od 2021 roku nauczyciel w BSRA nr 65

Ukończyła studia magisterskie na wydziale Edukacji Artystycznej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, a z wyróżnieniem - Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy przygotowujący do zawodu złotnik-jubiler.

Anna Grys o sobie:

„Jubilerstwo to moja największa pasja, która stała się pracą i to na pełen etat.

Prywatnie: wiecznie zabiegana mama Antosia i o minutę młodszego Szymona.”

Agnieszka Gomulska

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Trenowała pływanie synchroniczne. Wice-Mistrzyni Mazowsza w strzelectwie. Ratowniczka. Biega w zawodach SPARTAN i RUNMAGGEDON. Uprawia wspinaczkę, windsurfing i kitesurfing.

Ukończyła Wydział Nauki o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji – specjalizacja: Jakość, w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Józef Orliński

Światowej sławy kontratenor. https://jakubjozeforlinski.com/

Ukończył Uniwersytet Muzyczny w Warszawie i The Juilliard School of Music w Nowym Jorku.

Jako 2. Polak w historii nagrody, ZDOBYWCA GRAMOPHONE CLASSICAL MUSIC AWARDS 2019 (OSCAR W DZIEDZINIE MUZYKI) w kategorii: Young Artist oraz Paszportu Polityki w 2020 r. w dziedzinie: Muzyka poważna.

Weronika Rogala

Trenuje m .in. sporty walki. https://pl.linkedin.com/in/weronika-rogala-253a0aa1

od 2014 r., wielokrotna zdobywczyni I, II ,III Miejsca w formule Low Kick, K-1, Full Contact  Akademickich Mistrzostw Polski w 2015 r., Mistrzostw Polski w 2016 i 2017 r., Pucharu Polski, Pucharu Europy w 2015 i 2016 r.

Paulina Saczuk

Trenuje sporty walki. Jest Reprezentantką Kraju w Kickboxingu. https://lasw.pl/trenerzy/paulina-magdalena-saczuk/

Zawodniczka reprezentująca klub AZS AWF Warszawa, absolwentka wychowania fizycznego na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Nieprzerwanie od 2013 r, wielokrotna zdobywczyni I, II ,III Miejsca w formule K-1 i Full Contact: Akademickich Mistrzostw Polski w 2019 r., Mistrzostw Polski od 2013 r., Mistrzostw Europy od 2013r., Pucharu Europy od 2016 r., Pucharu Świata od 2014 r.

Paulina Saczuk o sobie:

"Sporty walki są moją największą pasją oraz sposobem na życie, bardzo lubię moją dyscypliną „zarażać” inne osoby. Prowadzę zajęcia z kickboxingu w Legionowskiej Akademii Sportów Walki. Natomiast po ukończeniu studiów marzę o tym, aby połączyć pracę w szkole z dziećmi jako nauczyciel wf-u oraz chciałabym dalej rozwijać się jako trener kickboxingu.”

• zs31@interia.pl
      • king.lukaszewska@gmail.com