• ZESP脫艁 SZK脫艁 NR 31
    Strona domowaHerb Polski
          • Technik Reklamy

• Co oferujemy:

• nauk臋 tworzenia tekst贸w i slogan贸w reklamowych,
            • praktyczn膮 nauk臋 okre艣lania skuteczno艣ci i efektywno艣ci kampanii reklamowej wraz z planem bud偶etowym,
            • nauk臋 obs艂ugi program贸w graficznych z pakietu CorelDraw,
            • nauk臋 tworzenia identyfikacji wizualnej firmy - brandingu (znaki graficzne, sygnety, logotypy itp.) i innych projekt贸w graficznych wraz z nauk膮 r贸偶nych technik druku,
            • zdobywanie umiej臋tno艣ci porozumiewania si臋 w j臋zyku obcym w zakresie reklamy,
            • podstawy prawa autorskiego i poznanie zasad prowadzenia w艂asnej dzia艂alno艣ci.
            • podstawy produkcji film贸w reklamowych i reklam radiowych,
          • Przedmioty zawodowe

• 鈥 przekaz i komunikat w reklamie
            鈥 podstawy reklamy
            鈥 strategia w reklamie
            鈥 planowanie kampanii reklamowej
            鈥 kreacja w reklamie i produkcja reklamy
            鈥 kampania reklamowa
            鈥 elementy prawa, etyki i psychologii w reklamie
            鈥 dzia艂alno艣膰 gospodarcza w reklamie
            鈥 projektowanie kampanii reklamowej
            鈥 organizacja i techniki reklamy
            鈥 zarz膮dzanie procesem realizacji kampanii reklamowej

przedmioty rozszerzone:

informatyka (projektowanie), j臋zyk angielski

j臋zyki obce:

angielski i niemiecki

• Egzaminy Zawodowe

• Absolwent otrzymuje 艣wiadectwo uko艅czenia szko艂y. Mo偶e przyst膮pi膰 do egzaminu maturalnego.

Po zdaniu egzaminu maturalnego mo偶e kontynuowa膰 nauk臋 na wy偶szej uczelni.

Szko艂a przygotowuje ucznia do zdawania egzaminu zawodowego kwalifikacjami - etapami.

PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego

PGF.08. Zarz膮dzanie kampani膮 reklamow膮

Po zdaniu egzaminu z danej kwalifikacji, zdaj膮cy otrzyma nowy dokument - 艣wiadectwo potwierdzaj膮ce kwalifikacj臋 w zawodzie. Osoba, kt贸ra zdob臋dzie 艣wiadectwa potwierdzaj膮ce uzyskanie kwalifikacji PGF.07 i PGF.08 oraz uko艅czy szko艂臋, otrzyma dyplom potwierdzaj膮cy kwalifikacje zawodowe w wyuczonym zawodzie oraz certyfikowane suplementy do dyplomu (Europass) w j臋zyku polskim i angielskim umo偶liwiaj膮ce podj臋cie pracy w zawodzie nawet za granic膮.

Nasza szko艂a jest o艣rodkiem egzaminacyjnym i organizuje egzaminy dla naszych absolwent贸w.

• Absolwenci kierunku mog膮 by膰 zatrudniani w agencjach reklamowych, biurach og艂osze艅, mediach, agencjach, studiach graficznych i drukarniach. Mog膮 r贸wnie偶 podj膮膰 prac臋 jako specjali艣ci d/s kontakt贸w z pras膮 i kszta艂towania opinii publicznej w prasie, radiu i telewizji lub prowadzi膰 dzia艂alno艣膰 gospodarcz膮 na w艂asny rachunek.

wsp贸艂praca

鈥濻HARK DESIGN鈥,