• Olimpiada Artystyczna

• 13.12.2017 08:13
        • XLII Olimpiada Artystyczna rozpoczęta.

12 grudnia odbyły się w naszej szkole eliminacje pierwszego etapu XLII Olimpiady Artystycznej, sekcji historii sztuki. Do konkursu przystąpiło dwie uczennice z naszego liceum oraz dwoje uczniów z innych warszawskich szkół, którzy uczestniczą w zajęciach Międzyszkolnego Olimpijskiego Koła Historii Sztuki. Całej czwórce życzymy powodzenia i awansu do następnego etapu Olimpiady.

• Szlachetna paczka

• 12.12.2017 10:00
        • Dziękujemy wszytkim darczyńcom i wolontariuszom przygotowującym paczkę. Wysłaliśmy 17 paczek, w tym kuchnię gazową i lodówkę. Sprawozdanie z przekazu paczki umieślimy w najbliższym czasie. Jeszcze raz dziękujemy!
        • Potrzebni są wolontariusze

• 11.12.2017 08:23
        • Ostatni w tym roku wolontariat we współpracy ze znaną Fundacją Spełniamy Marzenia.

Potrzebni są wolontariusze do zbiórki funduszy na rzecz dzieci niepełnosprawnych w markecie SIMPLY przy ul. Pokornej 2. Wolontariusze pomagają pakować żywność klientom i zbierają datki do skarbonki.

Zbiórka odbędzie się w dniach 15-17.XII. w następujących godzinach:

piątek 15 grudnia 16.00-19.00,

sobota 14.30-19.00,

niedziela - 2 tury - od 10.00 do 14.00 i 14.30 - 19.00.

Zapraszam gorąco! Proszę o zgłoszenia we wtorek lub środę. E. Jarzombkowska

• Szlachetna paczka

• 03.12.2017 09:03
        • Dziękujemy całej społeczności szkoły za wielkie serca!

W czwartkowym kiermaszu pysznych ciast przygotowanych przez uczniów zyskaliśmy prawie 270 zł.

Do skarbonki Natalii, Marty i Alana wrzuciliśmy 324 zł.

Pani Małgosi Sulej szczególnie dziękujemy za zorganizowanie kiermaszu własnoręcznie wykonanych, cudnych bombek świątecznych. Tutaj zebrane fundusze przekroczyły 360 zł.

Dzięki tym datkom p. Edyta z wybranej przez nas rodziny będzie mogła wreszcie spokojnie wykupić leki, które wystarczą jej na 4 miesiące.

Dziękujemy za dary Paniom - uczestniczkom odbywających się w naszej szkole zajęć plastycznych UTW. Będą one miłym prezentem- niespodzianką.

Bardzo dziękujemy p. Dyrektor M. Witomskiej-Rynkowskiej za podarowanie najważniejszego składnika paczki – kuchni gazowej.

Dziękujemy również „cichym darczyńcom”, proszącym o anonimowość, którzy przyczynili się do wielkiego ubogacenia paczki.

Paczkę kompletujemy i wysyłamy 8 lub 9 grudnia. Do tego czasu można jeszcze przynosić wszelkie dary. Prosimy również o pomoc przy pakowaniu w piątek 8.XII.

• Bank Żywności SOS

• 24.11.2017 10:03
        • Ogólnopolska zbiórka żywności - poszukiwani wolontariusze!!!!

W dniach 1-2-3 grudnia zbieramy żywność dla potrzebujących rodzin, razem z Bankiem Żywności SOS.

Nasi uczniowie będą zbierać produkty  w hipermarkecie CARREFOUR w Arkadii. Można wybrać dogodne dla siebie godziny uczestnictwa.

Zapraszamy chętnych do zapisów u p. E. Jarzombkowskiej. Można zgłosić się przez Librusa.