Edukacja z wojskiem
Nasza szkoła bierze udział w Programie „Edukacja z wojskiem”, realizowanym wspólnie przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem programu jest podnoszenie świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa, kształtowanie właściwych postaw w sytuacjach zagrożenia oraz rozwijanie umiejętności związanych z udzielaniem pierwszej pomocy i reagowaniem w sytuacjach kryzysowych.

