• Oferty pracy

          • Oferty aktualne:

            Specjalista IT

            Zakres obowiązków:

            • przeprowadzanie diagnostyki i prostych napraw urządzeń elektronicznych,
            • zgłaszanie (zarządzanie zgłoszeniami) do firmy zewnętrznej obsługującej placówkę w zakresie IT
            • konfiguracja urządzeń elektronicznych
            • inwentaryzacja sprzętu IT
            • procesowanie dokumentacji związanej ze sprzętem IT
            • wsparcie użytkowników

            Wymagania:

            • wykształcenie min. średnie techniczne
            • znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego oraz elektronicznego
            • znajomość systemów operacyjnych, biegła obsługa pakietu MS Office
            • znajomość zagadnień sieciowych
            • komunikatywność
            • mile widziane doświadczenie w pracy w placówce oświatowej

             Wymiar zatrudnienia: 0,5 etatu.

            Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) proszę składać mailowo na adres: zs31@eduwarszawa.pl w terminie do dnia 15.10.2022r.

            W tytule wiadomości proszę napisać "CV specjalista IT".

            Szkoła skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

            W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

            "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

            Oferty archiwalne:

    • Kontakty

      • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
      • zs31@eduwarszawa.pl
      • 228390041
      • ul. A. Felińskiego 13 01-513 Warszawa 01-513 Warszawa Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych