• "Teatr bez granic" - projekt edukacyjny

• 06.11.2017 08:29
        • Wydarzenia związane z projektem edukacyjnym, który kończymy realizować w listopadzie:

1. Wizyta w Teatrze Studio

7 listopada w godzinach 9:00-11:00 odbędą się zajęcia teatralne poświęcone dwóm wielkim artystom teatru związanym z Teatrem Studio w Warszawie - Józefowi Szajnie i Jerzemu Grzegorzewskiemu. Wizyta w teatrze grupy 21 uczniów z naszej szkoły odbędzie się w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" a sfinansowana jest z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy

2.Warsztaty projektowania scenografii

W ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" finansowanego z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy odbędą się Warsztaty projektowania scenografii, które poprowadzi Pan Jan Ciecierski, wykładowca z Wydziału Scenografii ASP w Warszawie. Zajęcia dla grupy naszych uczniów odbędą się w pracowni Fundacji Atelier przy ul. Foksal 11 w środę 8 listopada i w czwartek 9 listopada w godz. 14:00-16:00.

• Nasi wolontariusze - Fundacja Promień Nadziei

• 03.11.2017 21:32
        • W dniach 27-29.X.już po raz trzeci  wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w kweście na rzecz dzieci niepełnosprawnych we współpracy z Fundacją Promień Nadziei. Osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki - skarbonki były prawie pełne. Kolejne takie akcje: 24-26 listopada - w Simply ul. Żeromskiego,

1-3 grudnia - zbiórka żywności w Arkadii oraz 8-10 grudnia ponownie w Simply. Zapraszamy do uczestnictwa!!! Zapisy u p. E. Jarzombkowskiej

• PIERWSZA NAGRODA - MALARSKA PALETA MENDELEJEWA

• 27.10.2017 13:48

• 26 października odbyła w Domu Kultury Kadr Gala Finałowa Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej, konkursu o ustalonej od lat renomie. Nasz projekt edukacyjny autorstwa Marka Stępnia i Małgorzaty Bartel zdobył pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodę autorom wręczali Wiceburmistrz Żoliborza Michał Jakubowski i Zastępca Biura Edukacji M.St. Warszawy Mirosław Sielatycki.

• Konkurs savoir - vivre'u

• 09.10.2017 10:21
        • W dniu 4 października w konkursie z savoir - vivre'u (etap szkolny) najwięcej punktów zdobyli:
          Małgorzata Piasecka, Karolina Rożniak, Marta Olendzka, Radosóław Szewczyk, Renata Olipra, Monika Cyngot, Alicja Czerwińska.
        • "Malarska paleta Mendelejewa"

• 02.10.2017 08:39
        • "Malarska paleta Mendelejewa" wśród finalistów VIII Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017!

Jury drugiego etapu tegorocznej edycji Nagrody Warszawskiej opublikowało listę 35 wybranych do nagrodzenia projektów, wśród których znalazły się w tym roku aż dwa projekty edukacyjne z Żoliborza, w tym 1 edycja "Malarskiej palety Mendelejewa" autorstwa Małgorzaty Bartel i Marka Stępnia, zrealizowana w naszej szkole w 2016 roku. Uroczystość ogłoszenia zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podczas Gali Konkursu 26 października 2017 r. w nowo otwartym Domu Kultury "Kadr" na Mokotowie.