• Europejski Dzień Języków- dekoracje drzwi

• 07.10.2021 08:57
        • Niektóre klasy naprawdę postarały się i włożyły dużo pracy, zaangażowania i pomysłowości w dekorację swoich drzwi do sali lekcyjnej. Jednogłośnie wygrała klasa 1D1 (Cypr). 2 miejsce - klasa 3TO (Węgry) i 3 miejsce  ex aequo klasa 1B2 (Islandia) i 3 GZJ (Holandia). Gratulujemy!
          Zapraszamy do galerii zdjęć!
        • Słynne postacie

• 05.10.2021 15:58
        • 23 września w ramach obchodów Dni Języków Obcych w naszej szkole odbył się konkurs "Słynne postacie". Reprezentaci klas przebrali się za postacie z krajów europejskich i przed jury dokonali krótkiej prezentacji.
          Zapraszamy do galerii zdjęć!

• 22.09.2021 07:08
        • W ramach obchodów DNI JĘZYKÓW OBCYCH  w szkole, klasa (1B1) przeprowadziła dzisiaj (21.09) szkolny quiz wiedzy związany z krajami europejskimi.

• Uroczyste pożegnanie Pani Dyrektor

• 01.09.2021 10:19
        • Po wielu latach zarządzanie naszą szkołą grono pedagogiczne pożegnało uroczyście Panią Dyrektor Marię Witomską - Rynkowską i powitało nowego Dyrektora Pana Leszka Olszewskiego. Stanowiska wicedyrektorów będą sprawować: Pani Aneta Galicka i Pan Igor Białostocki.