Zespół Szkół Nr 31

 • Akcja bezpieczne wakacje 2018
  Nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiej Akcji Bezpieczne Wakacje 2018. 

  BEZPIECZNE WAKACJE 2018!

  Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

  Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów. Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.

  AKCJA TRWA OD 1 CZERWCA DO 30 WRZEŚNIA2018 ROKU.

  27.06.2018 11:30 | więcej »
 • Podziękowania - Wielka Zbiórka Książek

  Szanowni Państwo,

  chciałabym bardzo serdecznie podziękować za ogromną pracę i wysiłek, które włożyli Państwo w udział w Wielkiej Zbiórce Książek! 

  Szczególne podziękowania chciałabym również przekazać uczniom klasy 1 TOP ZS nr 31, którzy zaangażowali się w nasze wspólne działania. 

  Gdyby nie Państwo nie udałoby nam się zebrać tylu wspaniałych książek, które przekażemy małym i dużym pacjentom. 

  Tegoroczna Wielka Zbiórka Książek wyszła naprawdę świetnie. Już niebawem, w najbliższy piątek opublikujemy dane liczbowe, które pokażą skalę naszych działań. Zapraszam do śledzenia naszego profilu: www.facebook.com/zaczytani.org

  Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólne działania i mam nadzieję, że w przyszłym roku również wspólnie zorganizujemy Wielką Zbiórkę Książek:)

  Pozdrawiam serdecznie 

  Olga Skarżyńska
                                           

  16.06.2018 18:03 | więcej »
 • Akcja Żonkile - podziękowania
  Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować za zaangażowanie w tegoroczną akcję Żonkile! 
   Chcąc podziękować za udział w akcji, przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla Państwa placówek.
  Mogą Państwo indywidualnie zwiedzić wystawę czasową. Wszyscy nauczyciele i uczniowie z Państwa szkół mogą pobrać w kasie Muzeum bezpłatne, indywidulane wejściówki na wystawę czasową „Obcy w domu. Wokół Marca ’68 roku”. Wystarczy przyjść do muzeum i podać w kasie hasło ŻONKILE2018. Otrzymają wtedy Państwo bezpłatne bilety uprawniające do wejścia na wystawę.
   
  Zapraszamy  na indywidulane zwiedzanie wystawy!
  Pozdrawiam, 
  Dorota Siarkowska -  Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN 
   Dyplom dla szkoły: Zespo__l_Szko__l_nr_31_im._J._Kilin__skiego.pdf
  16.06.2018 17:58 | więcej »
 • Otwieramy Żoliborz
  W upalną, czerwcową sobotę, tradycyjnie już wzięliśmy udział w dzielnicowej imprezie "Otwieramy Żoliborz " w parku im. Stefana Żeromskiego.. 
  Prezentowaliśmy prace uczniów i ofertę naszej placówki.Dużą atrakcją, szczególnie dla najmłodszych Żoliborzan byl zorganizowany przez nas plener malarski.
  11.06.2018 14:35 | więcej »
 • Dzień zdrowego żywienia
  Dzisiaj w naszej szkole uczniowie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali zdrowe przekąski z owoców i warzyw na drugie śniadanie dla koleżanek i kolegów.
  11.06.2018 10:39 | więcej »
 •  

  Dnia 30 maja 2018 r. w godz. od 10.30 – 14.30 odbył się Mobilny kiermasz Pracy, który jest cyklicznym wydarzeniem w naszej szkole. Jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Pośredniczki pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery i Punktu Pośrednictwa Pracy w Warszawie przedstawiły młodzieży propozycje zatrudnienia na wakacje. Przekazały ważne dla uczniów informacje dotyczące rynku pracy. Rozdały broszury i materiały informacyjne.

  Organizator – szkolny koordynator doradztwa zawodowego

  04.06.2018 10:51 | więcej »
 • Plener malarski dla dzieci
  Organizujemy plener dla dzieci w Łazienkach Królewskich.


  Jak co roku uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły przeprowadzą w dniu 26 maja w godzinach 12:00-18:00 plener malarski dla dzieci, będący jedną z głównych atrakcji Festiwalu Energii Kulturalnej - imprezy Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.  Festiwal odbywa się w parku łazienkowskim i prezentuje różnorodne formy aktywności artystycznej młodzieży.  Pozdrawiam serdecznie,


  Marek Stępień
  25.05.2018 10:08 | więcej »
 • Akcja "Żonkile"

  Otrzymaliśmy podziękowania:

  Szósta edycja akcji „Żonkile” za nami. W imieniu całego zespołu muzeum serdecznie dziękuję za zaangażowanie zarówno Państwu, jak i Państwa uczennicom i uczniom. W tym roku ponad tysiąc osób z 38 warszawskich szkół rozdawało papierowe kwiaty – to rekordowa liczba! Zbieramy liczne gratulacje za organizację akcji, które należą się także Państwu: nie byłoby tego sukcesu bez Państwa zaangażowania.

   

  Dzięki Państwu cała Warszawa znów zakwitła żonkilami, a warszawiacy mogli dowiedzieć się więcej o powstaniu w getcie warszawskim i uczcić jego bohaterów.

  Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział w akcji „Żonkile”.

   

  Z poważaniem,

   Dariusz Stola

  Dyrektor

  Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

   

  Nasza szkolna drużyna z akcji Żonkile. Uczniowie byli bardzo dobrze przyjęci przez mieszkańców i spisali się świetnie!

  Rozdaliśmy rekordową liczbę żonkili!

   

   

  07.05.2018 17:02 | więcej »
 • Wyniki Konkursu Humanistycznego
  Najlepiej na pytania odpowiedziały Sylwia Głodowska i Zosia Miliszkiewicz. Gratucje!
  Wszystkim dziękuję za udział w konkursie.
  Ewa Żaczek
  16.04.2018 10:15 | więcej »
 • Żonkile pamięci
  Ognisko Artystyczne "Nowolipie" zaprasza uczniów warszawskich szkół w 
  wieku od 6 do 20 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. „Żonkile pamięci" zorganizowanym z okazji 75. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.

  Na prace czekamy do 19 kwietnia 2018 
  Informacje u E. Jarzombkowskiej
  Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie na stronie: 
  www.nowolipki.edu.pl/zonkile-pamieci

  Kilka słów o konkursie:

  W rocznicę powstania w getcie warszawskim pragniemy przywołać pamięć o heroizmie bohaterów tamtych dni. Proponowany przez nas konkurs jest okazją do przypomnienia tragicznych wydarzeń wiosny 1943 roku i próbą wyrażenia naszego współczucia, szacunku i hołdu.

  Żonkil jest motywem przewodnim konkursu. Zachęcamy do plastycznych przygód z formą i kolorem, do artystycznych interpretacji zaproponowanego motywu, ale także do obszerniejszych wypowiedzi artystycznych, związanych z tematyką konkursu z uwzględnieniem motywu żonkila. Praca plastyczna może być propozycją na plakat, ilustracją, projektem muralu, kompozycją zmierzającą w kierunku abstrakcji.
   
  13.04.2018 12:22 | więcej »
 • Konkurs humanistyczny
  Dnia 10 kwietnia 2018 roku zapraszamy do udziału w konkursie humanistycznym organizowanym przez Panią Ewę Żaczek (szczegółowe informacje w bibliotece szkolnej).
  Konkurs obejmuje widzę ogólną o literaturze, kulturze i języku polskim.
  26.03.2018 11:11 | więcej »
 • Akcja Żonkile
  19 kwietnia bierzemy udział w akcji Żonkile. Uczniowie będą rozdawać przechodniom żonkile na ulicach Warszawy i informować o rocznicy powstania w getcie.Wcześniej będziemy uczestniczyć w informacyjnym spotkaniu w muzeum Polin.
   Zapraszam zainteresowanych uczniów. Zgłoszenia do 14 marca - E. Jarzombkowska
  08.03.2018 10:13 | więcej »

 • SZTANDAR KILIŃSKIEGO NA POWĄZKACH NA NARODOWYM DNIU ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH Z UDZIAŁEM PREMIERA
  W czwartek 1 marca o godz.12.00 na Powązkach uczestniczyliśmy z pocztami sztandarowymi naszej szkoły w uroczystościach  Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na spotkaniu był obecny szef rządu Mateusz Morawiecki, który  złożył kwiaty przy Panteonie - Mauzoleum Wyklętych-Niezłomnych na tzw. Łączce. Podczas uroczystości przy Panteonie Żołnierzy Wyklętych, która odbyła się w asyście Honorowej Wojska Polskiego, odegrano hymn narodowy, odczytano wiersz Zbigniewa Herberta Przesłanie Pana Cogito, a głos zabrali  m.in. przedstawiciele rodzin żołnierzy podziemia niepodległościowego, w tym Krzysztof Bukowski, syn Edmunda Bukowskiego, żołnierza AK zamordowanego w więzieniu na ul. Rakowieckiej i pogrzebanego na Łączce. Przeczytano też fragmenty wzruszającego listu  pisanego w celi śmierci przez  ppłka Łukasza Cieplińskiego straconego 1 marca 1951 przez  funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa do kilkuletniego syna.
  PS. Po uroczystościach nasze dziewczyny czyli Maja i Julka uścisnęły dzielnie rękę premiera Morawieckiego, który podszedł do zgromadzonych uczestników uroczystości.

  W niedzielę 04.03. na godzinę 12.00 wybieramy się również z naszym sztandarem na Powązki n a zaproszenie burmistrza Żoliborza, aby uczcić pamięć rotmistrza Pileckiego.
  05.03.2018 08:22 | więcej »
 • Przystępujemy do  „Wielkanocnej Akcji Paczka 2018” . Istotą tej akcji  - organizowanej przez Polaków po raz dziewiąty jest wsparcie naszych rodaków, mieszkających na Białorusi w okolicach Grodzieńszczyzny. Akcja organizowana jest przez Fundację „Kresy w Potrzebie - Polacy Polakom” oraz Ochotnicze Hufce Pracy, ze wsparciem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  Do 8 marca będziemy zbierać trwałą żywność, środki czystości, pościel, zabawki dla dzieci, książeczki, gry planszowe  ubranka, środki higieny. Uczniowie i pracownicy, którzy zechcą pomóc, proszeni są o przynoszenie darów do  E. Jarzombkowskiej lub Patrycji Rasińskiej z klasy 1a. 

  Zebrane przez nas dary zostaną przewiezione do magazynu w Aninie, gdzie będą przygotowane paczki. Wolontariusze będą zawozić paczki polskim rodzinom w Wasyliszkach, Sopoćkinie, Indurze, Grodnie, Lidzie, Ostrynie. W  większości odbiorcami będą mieszkające tam osoby samotne, żyjące w bardzo skromnych warunkach, niesłychanie poszkodowane przez los.
  Potrzebna też będzie pomoc rodziców, którzy mogliby zawieźć nasze paczki ok 7-8 marca do Anina. Bardzo proszę rodziców, którzy to czytają o odzew w tej sprawie!

  Poszukiwani są również wolontariusze, którzy będą chcieli pojechać z paczkami w dniach 16-18 marca. Wyjazd jest zorganizowany, trzeba jedynie załatwić wizy na Białoruś. Dlatego zgłoszenia na wyjazd tylko do 23 lutego. Może byliby chętni? Dodatkowe informacje u E. Jarzombkowskiej.
  21.02.2018 17:59 | więcej »
 • Pilnie poszukiwani wolontariusze do pomocy przy zbiórce funduszy na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych z Fundacją „Promień Nadziei”!
  Zbiórka odbywa się w delikatesach Piotr i Paweł przy ul. Koszykowej 63 (niedaleko Placu Konstytucji), oraz w Ursusie przy ul. Składkowskiego. Potrzebni są uczniowie w piątek 23.02. w godz 16.00-19, w sobotę  2 tury - od 10 do 14, oraz 14.30 - 19, w niedzielę również 2 tury od 10 do 14, oraz 14.30 - 19. Prosimy o zgłoszenia zainteresowanych uczniów do p. E. Jarzombkowskiej

   
  21.02.2018 17:57 | więcej »
 • Dni Ochrony Danych Osobowych 12- 13 marca 2018
  W dniach 12-13 marca od godziny 8.00 do 12.00 w naszej szkole, jak co roku będziemy obchodzić w ramach programu GIODO DZIECIOM - Dzień Ochrony Danych Osobowych. Przewidziane są warsztaty i szkolenie dla uczniów. Warsztaty odbędą się w pracowni komputerowej w sali 106. Koordynatorem jest Kinga Łukaszewska
  01.03.2018 09:46 | więcej »
 • PLASTYKA – WYDARZENIA I SEMESTR 2017/2018

   

  • Warsztaty plastyczne w Galerii „Abakus” Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej - kl.Ib, Ic, IIc;
  • Jesienne Konfrontacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży  - „Obraz mojej Warszawy”, „Muzyka i obraz” – Natalia Karolkiewicz, Mikołaj Zdun kl.Ic – wyróżnienie udziałem w wystawie;
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bliżej Norwida” –                                                                 Justyna Skalska kl.IIa – II nagroda;
  • Dzielnicowy Konkurs na najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową Sylwia Szement kl.IIIa - I miejsce, Kinga Andrzejewska kl.4 TOR - II miejsce, Mikołaj Zdun kl.Ic – wyróżnienie
  • Udział w „Pikniku sąsiedzkim” (Park Kaskada) – plener malarski dla mieszkańców i ekspozycja poplenerowa prac;
  • Warsztaty  - Stowarzyszenie Akademia „Łucznica” – wypał w technice raku, sitodruk, wiklina (kl.IIa i IIIa);
  • Wycieczka do Łodzi w ramach programu „Kształtowanie przestrzeni” (kl.IIa);
  • „Dekoracje świąteczne” – spotkanie przedświąteczne przed Urzędem Dzielnicy;
  • Przygotowanie dekoracji na Żoliborski Festiwal „Śpiewajacy seniorzy”;

   

  09.01.2018 12:55 | więcej »
 • Konkurs Savoir - vivre'u
  W dniu 1 grudnia 2017 roku odbył się finał XIII Ogólnowarszawskiego Konkursu Savoir - vivre'u. Nasi uczniowie:
  Marta Olendzka
  Renata Olipra
  Małgorzata Piasecka
  Karolina Rożniak
  Kuba Matys
  wywalczyli dla nas kolejne I miejsce!
  Serdeczne gratulacje!
  09.01.2018 08:58 | więcej »
 • Życzenia noworoczne od uczniów naszej szkoły
  2 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły projektowali kartki noworoczne z najlepszymi życzeniami dla całej społeczności szkolnej. Kartki zostaną przedstawione w galerii zdjęć. Zapraszamy
  02.01.2018 10:20 | więcej »
 • Kartka świąteczna
  Zachęcam uczniów do mini konkursu na szkolną kartkę świąteczną. Prace proszę wysyłać do 21 grudnia - king.lukaszewska@gmail.com smiley
  20.12.2017 15:12 | więcej »
 • Olimpiada Artystyczna

  XLII Olimpiada Artystyczna rozpoczęta.

  12 grudnia odbyły się w naszej szkole eliminacje pierwszego etapu XLII Olimpiady Artystycznej, sekcji historii sztuki. Do konkursu przystąpiło dwie uczennice z naszego liceum oraz dwoje uczniów z innych warszawskich szkół, którzy uczestniczą w zajęciach Międzyszkolnego Olimpijskiego Koła Historii Sztuki. Całej czwórce życzymy powodzenia i awansu do następnego etapu Olimpiady.

   

  13.12.2017 08:13 | więcej »
 • Szlachetna paczka
  Dziękujemy wszytkim darczyńcom i wolontariuszom przygotowującym paczkę. Wysłaliśmy 17 paczek, w tym kuchnię gazową i lodówkę. Sprawozdanie z przekazu paczki umieślimy w najbliższym czasie. Jeszcze raz dziękujemy!
  12.12.2017 10:00 | więcej »
 • Potrzebni są wolontariusze

  Ostatni w tym roku wolontariat we współpracy ze znaną Fundacją Spełniamy Marzenia.

  Potrzebni są wolontariusze do zbiórki funduszy na rzecz dzieci niepełnosprawnych w markecie SIMPLY przy ul. Pokornej 2. Wolontariusze pomagają pakować żywność klientom i zbierają datki do skarbonki.

  Zbiórka odbędzie się w dniach 15-17.XII. w następujących godzinach:

  piątek 15 grudnia 16.00-19.00,

  sobota 14.30-19.00,

  niedziela - 2 tury - od 10.00 do 14.00 i 14.30 - 19.00.

  Zapraszam gorąco! Proszę o zgłoszenia we wtorek lub środę. E. Jarzombkowska

  11.12.2017 08:23 | więcej »
 • Dziękujemy całej społeczności szkoły za wielkie serca!

   

  W czwartkowym kiermaszu pysznych ciast przygotowanych przez uczniów zyskaliśmy prawie 270 zł.

  Do skarbonki Natalii, Marty i Alana wrzuciliśmy 324 zł.

  Pani Małgosi Sulej szczególnie dziękujemy za zorganizowanie kiermaszu własnoręcznie wykonanych, cudnych bombek świątecznych. Tutaj zebrane fundusze przekroczyły 360 zł.

  Dzięki tym datkom p. Edyta z wybranej przez nas rodziny będzie mogła wreszcie spokojnie wykupić leki, które wystarczą jej na 4 miesiące.

  Dziękujemy za dary Paniom - uczestniczkom odbywających się w naszej szkole zajęć plastycznych UTW. Będą one miłym prezentem- niespodzianką.

  Bardzo dziękujemy p. Dyrektor M. Witomskiej-Rynkowskiej za podarowanie najważniejszego składnika paczki – kuchni gazowej.

  Dziękujemy również „cichym darczyńcom”, proszącym o anonimowość, którzy przyczynili się do wielkiego ubogacenia paczki.

  Paczkę kompletujemy i wysyłamy 8 lub 9 grudnia. Do tego czasu można jeszcze przynosić wszelkie dary. Prosimy również o pomoc przy pakowaniu w piątek 8.XII.

   

  03.12.2017 09:03 | więcej »
 • Bank Żywności SOS

  Ogólnopolska zbiórka żywności - poszukiwani wolontariusze!!!!

  W dniach 1-2-3 grudnia zbieramy żywność dla potrzebujących rodzin, razem z Bankiem Żywności SOS.

  Nasi uczniowie będą zbierać produkty  w hipermarkecie CARREFOUR w Arkadii. Można wybrać dogodne dla siebie godziny uczestnictwa.

   Zapraszamy chętnych do zapisów u p. E. Jarzombkowskiej. Można zgłosić się przez Librusa.
  24.11.2017 10:03 | więcej »
 • Konkurs savoir vivre'u
  W dniu  24 listopada odbędzie się ogólnowarszawski Konkurs z savoir vivre'u. Naszą szkołę reprezentować będą uczniowie, którzy zdobyli najwyższą ilość punktów w konkursie organizowanym przez szkolną bibliotekę:
  Małgorzata Piasecka klasa 2a
  Monika Cyngot klasa 1b
  Marta Olendzka klasa 2TOR
  Karolina Rożniak klasa 2TOP
  Renata Olipra klasa 2TOP
  Życzymy powodzenia!
  Ewa Żaczek
  20.11.2017 10:08 | więcej »
 • Warsztaty działań przestrzennych w Galerii "13" - Pamięci Tadeusza Kantora

  W dniach 21.11(wtorek) - 22.11(środa) odbędą się warsztaty artystyczne poświęcone instalacji (environment), czyli tworzeniu przestrzennej formy artystycznej, nawiązującej do twórczości Tadeusza Kantora, twórcy Teatru Cricot 2.

  Warsztaty poprowadzi Jarosław Lustych, artysta specjalizujący się w tworzeniu działań przestrzennych, które realizuje w kraju i za granicą. Podczas zajęć będzie można dowiedzieć się o tej formie wypowiedzi artystycznej, powstałej w XX wieku i wybitnych artystach tworzących instalacje, oraz współtworzyć wspólnie instalację w Galerii "13". Zajęcia odbędą się w ramach projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" w godzinach 14:00-16:15 i są sfinansowane z środków Biura Edukacji M.St. Warszawy.

  20.11.2017 08:28 | więcej »
 • Serdecznie zapraszam wszystkich do przyłączenia się do tegorocznej ogólnopolskiej akcji, startującej po raz siedemnasty. Społeczność naszej szkoły pomaga już jedenasty rok.
  Uczniowie wybierają z banku rodzin konkretną rodzinę, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Przygotowujemy dla niej świąteczną paczkę. Chcemy również, tak jak w ciągu ostatnich 2 lat objąć akcją rodziny naszych uczniów, szczególnie potrzebujące  takiej pomocy. 
  W paczkach znajdą się przede wszystkim produkty żywnościowe i środki higieny. Przyda się każdy produkt, który zechcecie podarować. Po wyborze rodziny - 18.XI. poinformuję też o potrzebach z rodzaju odzieży, wieku dzieci,rozmiarach ubrań itp.  Zbiórka kończy się 8 grudnia- tego dnia odwozimy przygotowane paczki do wyznaczonego magazynu.
  W tym roku zbieramy również drobniaki, a także większe kwoty do skarbonki. Zebrane pieniądze przeznaczymy na szczególne prezenty dla członków rodziny (w ubiegłym roku kupiliśmy rower stacjonarny dla Adama z porażeniem mózgowym), bądź na brakujące produkty. Za tę zbiórkę odpowiada Natalia Kaźmierska z klasy 1b Marta Olendzka i Alan Mroczkowski z klasy 2 TOR
  Produkty można przynosić do mnie lub: Marty i Moniki Cyngot z 1b oraz Ani i Oli Baliszewskiej z 1TOP.
  Pozdrawiam, jeszcze raz gorąco zachęcając do podzielenia się dobrem w tym świątecznym czasie. 
  Ela Jarzombkowska
  24.11.2017 09:13 | więcej »
 • Spotkania z performancem

  W ramach zajęć edukacyjnych "Teatr bez granic" zapraszamy na warsztaty artystyczne, które poprowadzi znana artystka malarka i performerka Izabela Chamczyk. W dniach 16 i 17 listopada poprowadzi ona spotkania, których tematem będzie performance - jedna z nowoczesnych form wypowiedzi artystycznej, łączącej światy sztuk plastycznych i teatru. Podczas warsztatów poznać będzie można dokonania artystyczne wybitnych twórców uprawiających performance jak również samemu spróbować takich działań przygotowanych specjalnie dla uczestników przez artystkę. Warsztaty sfinansowane przez Biuro Edukacji M. St. Warszawy odbędą się w czwartek i piątek od godz.14 w Galerii "13" i malej sali gimnastycznej.

  16.11.2017 06:45 | więcej »
 • "Teatr bez granic" - projekt edukacyjny

  Wydarzenia związane z projektem edukacyjnym, który kończymy realizować w listopadzie:

   

  1. Wizyta w Teatrze Studio

  7 listopada w godzinach 9:00-11:00 odbędą się zajęcia teatralne poświęcone dwóm wielkim artystom teatru związanym z Teatrem Studio w Warszawie - Józefowi Szajnie i Jerzemu Grzegorzewskiemu. Wizyta w teatrze grupy 21 uczniów z naszej szkoły odbędzie się w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" a sfinansowana jest z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy

   

   

  2.Warsztaty projektowania scenografii

  W ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" finansowanego z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy odbędą się Warsztaty projektowania scenografii, które poprowadzi Pan Jan Ciecierski, wykładowca z Wydziału Scenografii ASP w Warszawie. Zajęcia dla grupy naszych uczniów odbędą się w pracowni Fundacji Atelier przy ul. Foksal 11 w środę 8 listopada i w czwartek 9 listopada w godz. 14:00-16:00.

   

  06.11.2017 08:29 | więcej »
 • W dniach 27-29.X.już po raz trzeci  wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w kweście na rzecz dzieci niepełnosprawnych we współpracy z Fundacją Promień Nadziei. Osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki - skarbonki były prawie pełne. Kolejne takie akcje: 24-26 listopada - w Simply ul. Żeromskiego, 


  1-3 grudnia - zbiórka żywności w Arkadii oraz 8-10 grudnia ponownie w Simply. Zapraszamy do uczestnictwa!!! Zapisy u p. E. Jarzombkowskiej

  Zapraszamy do galerii zdjęć

  03.11.2017 21:32 | więcej »

 • 26 października odbyła w Domu Kultury Kadr Gala Finałowa Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej, konkursu o ustalonej od lat renomie. Nasz projekt edukacyjny autorstwa Marka Stępnia i Małgorzaty Bartel zdobył pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Nagrodę autorom wręczali Wiceburmistrz Żoliborza Michał Jakubowski i Zastępca Biura Edukacji M.St. Warszawy Mirosław Sielatycki.

  27.10.2017 13:48 | więcej »
 • Konkurs savoir - vivre'u
  W dniu 4 października w konkursie z savoir - vivre'u (etap szkolny) najwięcej punktów zdobyli:
  Małgorzata Piasecka, Karolina Rożniak, Marta Olendzka, Radosóław Szewczyk, Renata Olipra, Monika Cyngot, Alicja Czerwińska.
  Serdecznie gratulujemy
  09.10.2017 10:21 | więcej »
 • "Malarska paleta Mendelejewa" wśród finalistów VIII Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017!
   
  Jury drugiego etapu tegorocznej edycji Nagrody Warszawskiej opublikowało listę 35 wybranych do nagrodzenia projektów, wśród których znalazły się w tym roku aż dwa projekty edukacyjne z Żoliborza, w tym 1 edycja "Malarskiej palety Mendelejewa" autorstwa Małgorzaty Bartel i Marka Stępnia, zrealizowana w naszej szkole w 2016 roku. Uroczystość ogłoszenia zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podczas Gali Konkursu 26 października 2017 r. w nowo otwartym Domu Kultury "Kadr" na Mokotowie.
  02.10.2017 08:39 | więcej »
 • Zakończył się 34 Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Dozwolone do 21/Upto 21", którego żoliborska edycja odbywała się w naszej szkole. Młodzieżowe jury, które oglądało projekcje filmowe postanowiło przyznać następującym filmom swoje nagrody:
  1 miejsce: "Cięcie" Tomasza Kurleja (Polska),
  2 miejsce: "Osobno/razem", Mateusza Buławy (Polska),
  3 miejsce: "Ardclinis" Matthew McGuigan (Irlandia),
  oraz wyróżnić:
  - "Labirynt" Anastasii Vodianko (Polska),
  - "Taste of Love" Paula Scheufera (Austria).
  - "Krople na sumieniu" Stanisława Herjana (Polska)
   
  W sobotę 23.09 podczas uroczystej Gali w bielańskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Staszica w obecności Wiceprezydenta M. St. Warszawy Włodzimierza Paszyńskiego i Burmistrza Bielan Tomasza Męciny nagrodzeni twórcy filmów odebrali dyplomy z rąk dzielnicowych młodych jurorów.
   
  W trakcie dwóch dni festiwalu odbyły się również warsztaty animacji filmowej prowadzone przez Panią Anielę Lubowiecką z Wrocławia, w których uczestniczyło 24 uczniów z naszej szkoły.
  26.09.2017 09:10 | więcej »
 • W dniach 21-22 września 2017 r. zapraszamy do naszej szkoły na żoliborską edycję 34 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Dozwolone do 21/Upto 21". W sali 207 będzie okazja zobaczyć filmy nadesłane z wielu krajów a zrealizowane przez młodych twórców, którzy nie ukończyli jeszcze 21 roku życia. Filmy prezentowane będą w blokach w czwartek i piątek w godzinach 9:00-15:30. Pokazom filmowym towarzyszyć będą warsztaty animacji filmowej poprowadzone przez Anielę Lubowiecką, wrocławską autorkę filmów animowanych, prowadzącą od wielu lat warsztaty filmowe. 
  20.09.2017 14:49 | więcej »
 • W dniu 18.09.2017 uczniowie klasy  1B reprezentowali naszą szkołę wraz pocztem sztandarowym  w corocznej lekcji historii zorganizowanej przez żoliborską Solidarność Oświatową pod pomnikiem Poległym i Pomordowanym  na Wschodzie.
  20.09.2017 08:12 | więcej »
 • W piątek 15 września uczniowie klasy 2c naszej szkoły uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata 2017, sprzątając brzegi Wisły we współpracy z Zarządem Zieleni Urzędu Miasta. W akcji uczestniczyli ambasadorzy akredytowani w Warszawie, wolontariaty pracownicze i uczniowskie. Na jednym ze zdjęć nasi uczniowie po zakończeniu akcji w towarzystwie Miry Stanisławskiej-Meysztowicz  - działaczki ekologicznej która w 1994 roku zainicjowała w Polsce akcję Sprzątania Świata.

  18.09.2017 08:00 | więcej »
 • Malarska Paleta Mendelejewa wśród programów nominowanych do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017.
  Nasz projekt, który realizowany był w 2016 roku w naszej szkole, znalazł się gronie najciekawszych warszawskich projektów edukacji kulturalnej i był prezentowany podczas drugiego etapu konkursu, który odbył się 7 września w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży na Mokotowie. Zwycięzców konkursu poznamy podczas Gali Nagrody w październiku.
                                                                
  08.09.2017 09:22 | więcej »
 • Początek roku szkolnego 2017/18
  Prezentacja nauczycieli ZS Nr 31:

  1. Witomska - Rynkowska Maria
  2. Leszek Olszewski
  3. Aniszewska Sylwia
  4. Banach Adam
  5. Bartel Małgorzata
  6. Białostocki Igor
  7. Bogdalin Grzegorz
  8. Czwienczek Antoni
  9. Dąbrowska - Woźniak Agnieszka
  10. Domańska Elżbieta
  11. Duszewska Joanna
  12. Frankowicz - Rowe Joanna
  13. Galicka Aneta
  14. Glinnicki Janusz
  15. Godlewska - Binio Iwona
  16. Gronostajska Ewa
  17. Iglewski Marek
  18. Jasiona Bogumiła
  19. Jarocka - Krasucka Florentyna
  20. Jarzombkowska Elżbieta
  21. Jaworski Andrzej
  22. Kosiński Jarosław
  23. Kotara - Marmur Magdalena
  24. Kwiecień Dariusz
  25. Laskowski Mikołaj
  26. Lisowski Janusz
  27. Łukaszewska Kinga
  28. Meksuła Agnieszka
  29. Michalczyk Katarzyna
  30. Mikołajczyk Dorota
  31. Rosa Jan
  32. Rux - Szewczuk Anna
  33. Rzeźwicka Aleksandra
  34. Sobiecki Artur
  35. Sokół - Oziemblewska Izabela
  36. Stępień Marek
  37. Sulej Małgorzata
  38. Szymaniak Agata
  39. Świtulski Maciej
  40. Wichura Paweł
  41. Wodzyńska Anna
  42. Wróblewski Jerzy
  43. Wysocki Ryszard
  44. Zadrożny Beata
  45. Zimak Grażyna
  46. Zwolak Donata
  47. Żaczek Ewa
  48. Żuchowska - Peroń Grażyna
  49. Jeske Przemysław
  50. Kłoczewiak Tomasz
  51. Langa Elżbieta
  52. Stefek Marcin
  53. Szlendak Marek
  05.09.2017 20:13 | więcej »
 • Porozumienie Nr NB/562/2017 z dnia 29 sierpnia 2017r.

  Mając na uwadze podjęcia działań zmierzających do poprawy stanu ilościowego i jakościowego kztałcenia uczniów Technikum Mechanicznego Nr 7 i Branżowej Szkoły Rzemiosł Artystycznych I stopnia Nr 65 w zawodach technik optyk i optyk mechanik , Dyrekcja szkoły podpisała porozumienie z firmą PCO S.A. w Warszawie.
  Celem porozumienia jest:

  • ścisłe powiązanie kierunków ksztalcenia z potrzebami rynku pracy
  • ścisły związek kształcenia teoretycznego z praktyką
  • promowanie zawodów związanych z wytwarzaniem elementów optycznych i montażem wyrobów optometrycznych
  • podnoszenie jakości uczenia i wychowania
  • podnoszenie jakości kształcenia i poziomu praktyk zawodowych
  • unowocześnianie procesu kształcenia w zawodach branży optoelektronicznej
  04.09.2017 13:51 | więcej »

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
  ul. A. Felińskiego 13
  01-513 Warszawa
 • 228390041

Galeria zdjęć