• Wydarzenia i sukcesy 2017/18

• Akcja bezpieczne wakacje 2018

• 27.06.2018 11:30
          • Nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiej Akcji Bezpieczne Wakacje 2018.

BEZPIECZNE WAKACJE 2018!

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów. Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.

AKCJA TRWA OD 1 CZERWCA DO 30 WRZEŚNIA2018 ROKU.

• Podziękowania - Wielka Zbiórka Książek

• 16.06.2018 18:03
          • Szanowni Państwo,

chciałabym bardzo serdecznie podziękować za ogromną pracę i wysiłek, które włożyli Państwo w udział w Wielkiej Zbiórce Książek!

Szczególne podziękowania chciałabym również przekazać uczniom klasy 1 TOP ZS nr 31, którzy zaangażowali się w nasze wspólne działania.

Gdyby nie Państwo nie udałoby nam się zebrać tylu wspaniałych książek, które przekażemy małym i dużym pacjentom.

Tegoroczna Wielka Zbiórka Książek wyszła naprawdę świetnie. Już niebawem, w najbliższy piątek opublikujemy dane liczbowe, które pokażą skalę naszych działań. Zapraszam do śledzenia naszego profilu: www.facebook.com/zaczytani.org

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wspólne działania i mam nadzieję, że w przyszłym roku również wspólnie zorganizujemy Wielką Zbiórkę Książek:)

Pozdrawiam serdecznie

Olga Skarżyńska

• Akcja Żonkile - podziękowania

• 16.06.2018 17:58
          • Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować za zaangażowanie w tegoroczną akcję Żonkile!
             Chcąc podziękować za udział w akcji, przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla Państwa placówek.
            Mogą Państwo indywidualnie zwiedzić wystawę czasową. Wszyscy nauczyciele i uczniowie z Państwa szkół mogą pobrać w kasie Muzeum bezpłatne, indywidulane wejściówki na wystawę czasową „Obcy w domu. Wokół Marca ’68 roku”. Wystarczy przyjść do muzeum i podać w kasie hasło ŻONKILE2018. Otrzymają wtedy Państwo bezpłatne bilety uprawniające do wejścia na wystawę.

Zapraszamy  na indywidulane zwiedzanie wystawy!
            Pozdrawiam,
            Dorota Siarkowska -  Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
             Dyplom dla szkoły: Zespo__l_Szko__l_nr_31_im._J._Kilin__skiego.pdf
          • Otwieramy Żoliborz

• 11.06.2018 14:35
          • W upalną, czerwcową sobotę, tradycyjnie już wzięliśmy udział w dzielnicowej imprezie "Otwieramy Żoliborz " w parku im. Stefana Żeromskiego..
            Prezentowaliśmy prace uczniów i ofertę naszej placówki.Dużą atrakcją, szczególnie dla najmłodszych Żoliborzan byl zorganizowany przez nas plener malarski.
          • Dzień zdrowego żywienia

• 11.06.2018 10:39
          • Dzisiaj w naszej szkole uczniowie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali zdrowe przekąski z owoców i warzyw na drugie śniadanie dla koleżanek i kolegów.

• zs31@interia.pl
      • king.lukaszewska@gmail.com