• Akcja „Szkoła do hymnu”

• 15.11.2021 07:20
        • Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. 10 listopada 2021 r punktualnie o godz. 11:11 odśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego” zarówno na korytarzu szkolnym w obecności pocztów sztandarowych jak i w salach lekcyjnych.

• "HALLOWEENOWE HITY MODOWE"

• 06.12.2021 15:13
        • 28 października odbył się konkurs "HALLOWEENOWE HITY MODOWE".  zwycięskie klasy to:

1B1 - 1 miejsce,

1D2 - 2 miejsce,

3B - 3 miejsce

• Warsztaty Beaty Queens and Kings

• 01.11.2021 08:59
        • W dn. 25. X 21. w ZS nr 31 odbyły się drugie warsztaty dotyczące pielęgnacji urody PIELĘGNACJA/ KOSMETYKI/ MAKIJAŻ w ramach cyklu "Warsztaty Beauty Queens and Kings" dla chętnych uczniów, z kosmetolożkami: P. Bożeną Jajszczyk i P. Agnieszką Kacperską.
          Panie zademonstrowały wykonanie kilku prostych zabiegów: "satynowe dłonie" i "satynowe usta", a następnie pokazały 5. kroków do pielęgnacji i oczyszczania cery.
          Padła propozycja kolejnego spotkania, tym razem z własnymi przyborami do makijażu dla uczennic i ich Mam.

W dn. 11.10.21 w ZS nr 31 odbyły się  W dn. 11.10.21 w ZS nr 31 odbyły się  warsztaty FACELIFTING/ YOGA I ANATOMIA TWARZY z P. Aliną Korytkowską (Natural Facelifting - https://pl.pinterest.com/alakorytkowska/) w ramach zajęć dotyczących pielęgnacji urody pt.: Warsztaty Beauty Queens and Kings.
          Uczniowie poznali min. techniki poprawiające wadę postawy, sposoby radzenia sobie z migreną i zmęczeniem oczu, a niektórzy zdecydowali się na 30-dniowy challenge masowania twarzy, szyi i głowy, by zobaczyć różnice w swoim wypielęgnowanym wyglądzie..

• Wyniki konkursu z savoir-vivreu

• 26.10.2021 09:52
        • Największą ilość punktów i tym samym przechodzą do finału:
          Milena Paszkowska kl.1a2 - 17/20 pkt.
          Aleksandra Ruszczyk kl.1b1 - 17/20 pkt.
          Wiktoria Matryba kl.1b1 - 17/20 pkt.
          Agnieszka Lenard kl.1b2 -16/20 pkt.
          Marcel Dziedzic kl.1b2 - 16/20 pkt
          Wszystkim serdecznie gratuluję i zachęcam do brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę.Ewa Żaczek
        • Plener rysunkowy w ZOO

• 21.10.2021 11:33
        • 20 października, korzystając z cudownej, jesiennej pogody klasa 1B2 była na plenerze rysunkowym w warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Powstało wiele ciekawych prac, a niektóre zwierzęta pięknie pozowały.
          Agnieszka Dąbrowska - Woźniak
          Zapraszamy do galerii zdjęć.