• Change perception of vocational education

• 03.07.2023 14:27
      • Szkoła otrzymała grant na realizację NOWEGO projektu Erasmus+ pt.: Change perception of vocational education  i 2-TYGODNIOWE PRAKTYKI ZAWODOWE w Rumunii dla uczniów i absolwentów klas:
        - złotnik-jubiler,
        - technik optyk,
        - technik reklamy.
        Koszty związane z wyjazdem i pobytem za granicą są dofinansowane z projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
        Orientacyjny termin wyjazdu to jesień 2023 - październik/ listopad.
        Zainteresowanych udziałem w praktykach zagranicznych uczniów i tegorocznych absolwentów Technikum Mechanicznego nr 7 oraz Branżowej Szkoły Rzemiosł Artystycznych I stopnia nr 65 prosimy o wypełnienie ankiety do 30.08.2023, która się znajduje w ogłoszeniach LIBRUS.

Wszelkie działania związane z projektem rozpoczną się po wakacjach.