• Kondolencje z powodu śmierci ucznia

• 19.05.2023 10:03

• Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,  że 06 maja 2023 r. zginął śmiercią tragiczną w wypadku komunikacyjnym uczeń naszej szkoły

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. Piotrka pamiętać będziemy jako zdolnego ucznia, wspaniałego przyjaciela i dobrego kolegę.

Był życzliwym, pełnym energii i uśmiechniętym młodym człowiekiem. Nie znajdujemy słów, by wyrazić swój ból, smutek i pustkę jaką odczuwamy po stracie.

Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i  szczere kondolencje.

Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną
          Zespołu Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego w Warszawie

• Wizyta przedstawicieli projektu Erasmus+ "Visit Math' z Belgii w naszej Szkole

• 28.04.2023 14:14
        • W dn. 28.04.2023 w naszej Szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami projektu Erasmus+ "Visit Math" z Mons, w Belgii z P. Aleksandrą Nowak i P. Berengerem Dupont .
          W powitaniu zagranicznych gości wzięli udział uczniowie z kl. 3B i 4TR, którzy chętnie zajmują się tłumaczeniami artykułów o tematyce matematycznej oraz Dyrekcja Szkoły i zaangażowani w projekt nauczyciele: P. Prof. D. Białous, P. Prof. A. Kornet.
        • II Żoliborskie Targi Edukacyjne dla uczniów klas VIII

• 27.04.2023 11:23
        • 26 kwietnia 2023 r. w godzinach 9.30-13.30 w XVI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej przy ul. Popiełuszki 5 odbyły się II Żoliborskie Targi Edukacyjne dla uczniów klas VIII.
          W trakcie targów swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2023/2024 prezentowały wszystkie szkoły ponadpodstawowe Dzielnicy Żoliborz, nasza także. yes
          Zapraszamy do galerii zdjęć i na fb.
        • MISTERIUM PASCHALNE 2023

• 12.04.2023 09:05
        • MISTERIUM PASCHALNE 2023 pt. NIE BĄDŹ UMARŁY, ALE ŻYJ.
          Już tradycyjnie w  przededniu Wielkanocy uczniowie naszej szkoły przygotowali  spektakl świąteczny, nawiązujący do tematyki Świąt. W tym roku przedstawienie pt. 'Nie bądź umarły, ale żyj' poświęcone było problemowi samotności, którą przeżywa wielu nastolatków w chaosie świata, ale też nadziei na lepszą przyszłość, płynącej ze zrozumienia, przebaczenia i wiary w Boga.
        • Erasmus +

• 28.04.2023 14:05
        • Już od 01.12.2022r nasza szkoła bierze udział w międzynarodowym projekcie ERASMUS+ „VISIT MATH” zachęcającym do poznawania matematyki od strony praktycznej, w architekturze, krajobrazach czy zabytkach. Projekt ten jest realizowany przez uczniów i nauczycieli matematyki, sztuki i języka angielskiego z państw takich jak: Polska, Włochy, Grecja, Francja i Belgia. Projekt trwa 36 miesięcy - do 31.05.2025r. Ma on poszerzyć naszą wyobraźnię, zwiększyć wiedzę z zakresu matematyki i zachęcić do podróży.