• 22.01.2020 16:18
        • 8 listopada na 4 godzinie lekcyjnej odbędzie się uroczysty apel. O godzinie 11.11 uczniowie odśpiewają hymn narodowy biorąc udział w akcji "Szkoła do hymnu". Następnie obejrzymy przedstawienie patriotyczne pod kierownictwem pani Agnieszki Meksuły i Joanny Duszewskiej.
          Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć.
          Pragniemy podziękować chórowi za piosenki: "Rozkwitały pąki białych róż" i "Psalm stojących w kolejce", grupie tanecznej: Małgosi, Wiktorii, Natalce, Mikołajowi i Jankowi, Patrycji - za wykonanie piosenki "Ballada o Janku Wiśniewskim" , grupie rekonstrukcyjnej, Kornelii, nauczycielom, którzy przygotowali przedstawienie - Pani Joannie Duszewskiej i Pani Agnieszce Meksule oraz prowadzącym - Kajetanowi i Milenie.
        • Mistrzostwa Dzielnicy w piłce ręcznej

• 07.11.2019 08:45

• "W dniach 4-6 października uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Dzielnicy w piłce ręcznej. Na boisku zostawiliśmy wiele potu i zdobyliśmy brązowe medale w kategorii dziewcząt i chłopców, dziękujemy za Wasz wysiłek i dobre emocje, które nam zapewniliście!"

• Warsztaty w OSP

• 20.10.2019 19:06
        • "W dniu 10 października klasa 2c o profilu ratowniczo-pożarniczym zrealizowała warsztaty w Ochotniczej Jednostce Straży Pożarnej w Bożej Woli. Serdecznie dziękujemy za gościnę".

• Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

• 19.10.2019 18:45
        • 19 października odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość została wzbogacona o gry i zabawy zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Serdecznie dziękujemy i życzymy nowym uczniom sukcesów i uśmiechu na nowej drodze życia społeczności szkolnej.
          Zapraszamy do galerii zdjęć.