• Mikrokosmos

• 12.04.2021 12:41
      • Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z klas plastycznych odnieśli duży sukces w poważnym i prestiżowym konkursie plastycznym rangi wojewódzkiej  MIKROKOSMOS.
        I nagrodę zdobyła Maria Bielecka, II nagroda przypadła Kasi Bryzek.
        III nagrodę otrzymały cztery uczennice: Amelia Bareja, Antonia Montsvitas, Zuzia Sikora i Malwina Szope.
        Wyróżnienia trafiły do Gabrieli Niewiadomskiej, Jagody Pawelec i Mikołaja Kucińskiego. Gratulujemy naszej utalentowanej i pracowitej młodzieży i prosimy Wychowawców o wpisanie osiągnięć na świadectwie szkolnym.
        Pragniemy dodać, że Maria Bielecka w tym roku szkolnym za udział w Wielkim Teście Edukacyjnym - części plastycznej otrzymała I nagrodę w kraju, zaś Malwina Szope zwyciężyła w Wojewódzkim Konkursie na komiks historyczny Bitwa Warszawska 1920.