• Mikrokosmos

• 12.04.2021 12:41
        • Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z klas plastycznych odnieśli duży sukces w poważnym i prestiżowym konkursie plastycznym rangi wojewódzkiej  MIKROKOSMOS.
          I nagrodę zdobyła Maria Bielecka, II nagroda przypadła Kasi Bryzek.
          III nagrodę otrzymały cztery uczennice: Amelia Bareja, Antonia Montsvitas, Zuzia Sikora i Malwina Szope.
          Wyróżnienia trafiły do Gabrieli Niewiadomskiej, Jagody Pawelec i Mikołaja Kucińskiego. Gratulujemy naszej utalentowanej i pracowitej młodzieży i prosimy Wychowawców o wpisanie osiągnięć na świadectwie szkolnym.
          Pragniemy dodać, że Maria Bielecka w tym roku szkolnym za udział w Wielkim Teście Edukacyjnym - części plastycznej otrzymała I nagrodę w kraju, zaś Malwina Szope zwyciężyła w Wojewódzkim Konkursie na komiks historyczny Bitwa Warszawska 1920.
        • "Perspektywy" - Międzynarodowy Salon Edukacyjny 2021

• 28.03.2021 12:23
        • 26.03-27.03.2021
          Wybierz szkołę dla siebie - Prezentacje Warszawskich Szkół Ponadpodstawowych 2021
          Uczennice klasy plastycznej z wystawą prac:

Za nami targi edukacyjne PERSPEKTYWY. Wszystkich, którzy nie zdążyli nas odwiedzić, zapraszamy na dni otwarte 14.04, 21.04 i 24.04 - -uczennice klasy plastycznej 2a.

• Galeria Zdalna

• 21.03.2021 20:33
        • Pokazujemy wspaniałe prace naszych uczniów, które powstały w trakcie nauki zdalnej w ramach przygotowań do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego MIKROKOSMOS.
          Tym samym pragniemy zapoczątkować działanie Galerii ZDALNEJ, w której pokazywać będziemy twórczość naszych uczniów z czasu pandemii, kiedy lekcje odbywają się  ONLINE,  co nie przeszkadza w intensywnej pracy artystycznej, kreatywności i fantazji, ale także  w doskonaleniu umiejętności technicznych. Również teraz nasi uczniowie biorą udział w licznych konkursach i zdobywają w nich laury.
          W czasie normalnych zajęć szkolnych efekty pracy można zobaczyć na bieżąco w hallu, na korytarzach i w pracowniach plastycznych.
          Teraz nasze wystawy będziemy pokazywać na stronie szkoły w naszej Galerii. Zapraszamy
                                                                                                                    Zespół nauczycieli plastyków