• Wydarzenia i sukcesy 2018/19

• Konkurs Humanistyczny

• 06.06.2019 08:01
          • W wyniku Konkursu Humanistycznego, który odbył się w dniu 28 maja najwięcej punktów zdobyła i zajęła:
              I miejsce Aleksandra Gajda z kl.2a
             II miejsce ex aequo Adrianna Tarnawska i Jakub Kalinowski kl.2b
            III miejsce Olga Durjasz ucz.kl.2c
            Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję! Ewa Żaczek
          • Konkurs matematyczny

• 04.06.2019 19:16

Dnia 31 maja odbył się konkurs matematyczny dla klas I i II.
            Do rywalizacji stanęły 3 - osobowe zespoły z klas 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 1tor i 1topa. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać: łamigłówkę „zapałki”, kwadrat magiczny, wirówkę cyfrową, sudoku, domino matematyczne, krzyżówkę, złożoną z matematycznych pojęć
            oraz ułożyć z kolorowych figur cztery obrazki, tzw. tangramy. Na koniec zespoły odpowiadały na pytania eksperta. Po podliczeniu punktów wybrano zwycięzcę.

I miejsce zajęła klasa 1 topa,
            uzyskując 154 punkty, reprezentowana przez zespół w składzie:

Łucja Pielaszkiewicz          Natan Stachura         Daniel Rojek

II miejsce zajęła klasa 1 tor,
            uzyskując 122 punkty, reprezentowana przez zespół w składzie:
                    Bruno Nowicki       Julia Brosowska        Sofiia Baka

III miejsce zajęła klasa 2c,
            uzyskując 100 punktów, reprezentowana przez zespół w składzie:

Hanna Fusiara        Julia Rydel          Klaudiusz Osman

Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego. Wszystkim zespołom dziękuję za udział.
            Gratuluję zwycięzcom!

Organizator konkursu
               Beata Zadrożny

• 23 maja - Digital Youth Forum

• 16.05.2019 00:09
          • 23 maja w sali 106 w ramach akcji Digital Youth Forum odbędą się trzy 80-minutowe sesje (klasa 2 TOR), 9:00-16:00. Zapraszam także uczniów z klas pierwszych.
            Cele akcji: promowanie pozytywnych zachowań online i pozytywnego wykorzystania nowych technologii (jako alternatywy do zachowań ryzykownych); wspieranie kreatywności, innowacyjności, sprawczości w obszarze nowych technologii i internetu; poszerzanie świadomości wokół zagrożeń online inspirowanie i motywowanie do działania.
            Koordynator Kinga Łukaszewska
          • 29 Bieg Konstytucji

• 05.05.2019 00:09
          • Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Warszawie zorganizowany był 29. Bieg Konstytucji. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wolontariacie wspierającym organizację tego biegu. Przygotowywaliśmy zaprowiantowanie i wręczaliśmy je biegaczom na mecie.
            Serdeczne podziękowania dla Dominiki, Małgosi, Oli, Karola i Wiktora za ogromne zaangażowanie, poświęcenie wolnego czasu  i tak potrzebną pomoc w przygotowaniu imprezy.

• zs31@interia.pl
      • king.lukaszewska@gmail.com