• Osiągnięcia

          • Olimpiady i konkursy

          • Laureaci Olimpiad:

            • Finalistka z Wyróżnieniem XLIII Olimpiady Artystycznej, Dagna Juszkiewicz, 2019 

            • III miejsca XXXIX Olimpiady Artystycznej, Tetsunosuke Watanabe, 2015 

            Uczniowie z innych szkół, uczestnicy Międzyszkolnego Olimpijskiego Koła z  Historii Sztuki  (realizowanego w naszym Liceum z środków Biura Edukacji m.st. Warszawy - program SMOK), przygotowujący się pod opieką P. Prof. Marka Stępnia do Olimpiady:

            • Finalista XLIV Olimpiady Artystycznej, Bartosz Tarach (L.O. XCIV im. Gen. S.Maczka ), 2020 

            - z uwagi na pandemię odwołano finały wszystkich olimpiad w tym roku i uczniom, którzy się zakwalifikowali do finałów, przyznano tytuł Finalisty

            • III miejsca XLII Olimpiady Artystycznej, Bernard Wnuk (Technikum Mechatroniczne Nr 1), 2018

            • Finalistka z wyróżnieniem XLI Olimpiady Artystycznej, Weronika Stanik (II L.O. im. S. Batorego), 2017

            • I miejsce XXXVIII Olimpiady Artystycznej, Adam Perzyński, (L.O. Nr LXIV im. Witkacego), 2014

             

            Laureaci Konkursów Zewnętrznych

            I MIEJSCE:

            • Nagrody i Wyróżnienia w Dzielnicowym Konkursie Ekologicznym KWIATY DLA PSZCZÓŁ i DBAJ O WISŁĘ, co roku 

            • Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym „Ceramiony”, co roku

            • Nagrody i Wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym LA VIE EST COURTE, L’ART EST LONG, co roku 

            • 2 Główne Nagrody w Konkursie na Kopię Obrazu A MOŻE TAK DEGAS organizowanym przez LO im. Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie, 2019 

            • 3 Główne Nagrody w Konkursie na Kopię Obrazu ŚLADAMI VAN GOGHA organizowanym przez LO im. Stanisława Kostki Potockiego w Wilanowie, 2018

            • Nagrody w Żoliborskim Konkursie Dzielnicowym na Kartkę Świąteczną, 2017-2019 

            • I Nagroda w Konkursie fotograficznym ŻOLIBORZ W MOIM OBIEKTYWIE, Martyna Kupis, 2016

             

            II MIEJSCE:

            • 2 wynik w Ogólnopolskim KONKURSIE WORLD OF ENGLISH EXPERT, Goran Meredith, Jagoda Bednarczyk, Barbara Kwiecińska,  Edycja VIII: jesień 2019 

            • II i III Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie na interpretację plastyczną poezji C. K. Norwida organizowanym prze LO im Norwida w Warszawie, 2019/2020

            • II Nagroda i Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  ZWYKLI LUDZIE WIELKIMI BOHATERAMI, 2018/2019 

             

            III MIEJSCE:

            • 3 wynik w Ogólnopolskim KONKURSIE WORLD OF ENGLISH EXPERT, Izabela Wójtowicz, Edycja VIII: jesień 2019 

            • Nagroda, Wyróżnienie i 4 Wyróżnienia udziałem w wystawie w Konkurs Powiatowym OBRAZ MOJEJ WARSZAWY-WARSZAWSKIE POMNIKI, 2018/2019 

            • III Miejsce w Konkursie  dla Młodych Projektantów i Adeptów Sztuki Jubilerskiej SKARBY ZIEMI, 2016

            • III nagroda w Konkursie Plastycznym BARWY ŻOLIBORZA, Natalia Batte, 2016

            • III nagroda w Konkursie Plastycznym BARWY ŻOLIBORZA, Karolina Modzelewska, 2016

             

            WYRÓŻNIENIA:

            • Wyróżnienia udziałem w wystawie w Konkursie Plastycznym OBRAZ MOJEJ WARSZAWY, 2019/2020; 2018/2019; 2017/2018, 

            • Wyróżnienie udziałem w wystawie w Konkursie Plastycznym MUZYKA I OBRAZ, 2019/2020

            • Wyróżnienie w Konkursie Ogólnopolskim ŚLADAMI NORWIDA, 2018/2019

            • Wyróżnienie udziałem w wystawie w Konkursie Powiatowym W OBRONIE ORŁA, 2018/2019

    • Kontakty

      • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
      • zs31@interia.pl
      • king.lukaszewska@gmail.com
      • 228390041
      • ul. A. Felińskiego 13 01-513 Warszawa
      • zs31@edu.um.warszawa.pl
      • zs31@interia.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych