• W dn. 22.05.2019 na terenie ZS nr 31 odbyły się prawybory do Parlamentu Europejskiego w ramach realizacji zadań projektu e-Twinning p. t.: „Have you voted yet?”.

Brali w nich udział uczniowie z klas drugich, a pomoc w ich przygotowaniu zawdzięczamy głównym uczestnikom projektu – uczniom z klasy 2C.
    Wybory_2C_vol.2.docx

Podobne głosowania zostały przeprowadzone w szkołach partnerskich projektu – na Słowacji i Cyprze.

Poniżej przedstawiamy tabele z wynikami głosowania.

Aneta Kornet - koordynator projektu e-Twinning „Have you voted yet?”

28.05.2019 13:20 | więcej »
  • e-Twinning

Od marca tego roku, ZS nr 31 przystąpił do projektu e-Twinning, do którego zaangażowali się uczniowie z kl. 2C i 1TOR.

Tytuł naszego projektu to „Have you voted yet?” (Czy już zagłosowałeś?). Jego celem jest zwrócenie uwagi młodzieży na zbliżające się w maju 2019 r. wybory do Parlamentu Europejskiego oraz uświadomienie jej, że udział w wyborach poprzez oddanie swojego głosu jest niezwykle istotny dla przyszłości swojego regionu, kraju i całej Europy.

Partnerami projektu są uczniowie ze szkół na  Słowacji i Cyprze.

Koordynatorem projektu w naszej szkole jest Pani Aneta Kornet.

18.04.2019 11:09 | więcej »
  • Duo-learning

Jest to francuska platforma e-learningowa: https://duo-learning.com/ , na której uczniowie z ZS nr 31 mogą porozumiewać się ze swoimi  rówieśnikami ze szkół m. in. z Hiszpanii i Portugalii na zadane przez nauczyciela – opiekuna tego projektu językowego - tematy.

Uczniowie mają do dyspozycji 10 godzin konwersacji w jęz. angielskim. Oprócz listy słówek, z których korzystają uczniowie podczas chatów, zamieszczane są również pliki audio, video oraz inne prace uczniów.

Koordynatorem projektu Duo-learning w naszej szkole jest Pani Aneta Kornet

18.04.2019 11:01 | więcej »
  • Numer identyfikacyjny naszej szkoły

PIC: 903983547

To jest numer identyfikacyjny naszej szkoły na Europejskiej Platformie Edukacyjnej

Nauczyciel, który by się ubiegał o granty z Unii Europejskiej, musi się na niego powołać.

18.04.2019 10:58 | więcej »