• Projekt "Ratujmy naszą planetę"

• 11.12.2019 08:19

PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ UCZNIÓW I NAUCZYCIELI  ZS NR 31 im. JANA KILIŃSKIEGO

W grudniu w  Kilińskim został zainaugurowany projekt : „Ratujmy naszą Planetę”

Projekt będzie realizowany od grudnia do maja 2020 roku w zakresie takich tematów: plastik, lodowiec, oceany, lasy i środowisko.

Główne cele projektu to edukacja młodzieży w zakresie zagrożeń środowiska we współczesnym świecie oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za stan naszej planety.

Pragniemy, aby młodzież naszej szkoły była bardziej zaangażowana do działania na rzecz środowiska. Zależy nam także na podwyższeniu poziomu świadomości i wiedzy na temat prawnych aspektów ochrony środowiska, zwiększenie świadomości ekologicznej oraz  kształtowanie zachowań prośrodowiskowych.

11 grudnia będzie DNIEM BEZ PLASTIKU

12 grudnia odbędą się warsztaty z szycia toreb z recyklingu

20 grudnia odbędą się klasowe ekowigilie

ZACHĘCAMY DO PRZYŁACZENIA SIĘ DO NASZEJ AKCJI!!!!