• Zakończenie Festiwalu Filmowego "Upto 21"

• 26.09.2017 09:10
      • Zakończył się 34 Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Dozwolone do 21/Upto 21", którego żoliborska edycja odbywała się w naszej szkole. Młodzieżowe jury, które oglądało projekcje filmowe postanowiło przyznać następującym filmom swoje nagrody:
        1 miejsce: "Cięcie" Tomasza Kurleja (Polska),
        2 miejsce: "Osobno/razem", Mateusza Buławy (Polska),
        3 miejsce: "Ardclinis" Matthew McGuigan (Irlandia),
        oraz wyróżnić:
        - "Labirynt" Anastasii Vodianko (Polska),
        - "Taste of Love" Paula Scheufera (Austria).
        - "Krople na sumieniu" Stanisława Herjana (Polska)

W sobotę 23.09 podczas uroczystej Gali w bielańskiej Bibliotece Publicznej im. Stanisława Staszica w obecności Wiceprezydenta M. St. Warszawy Włodzimierza Paszyńskiego i Burmistrza Bielan Tomasza Męciny nagrodzeni twórcy filmów odebrali dyplomy z rąk dzielnicowych młodych jurorów.

W trakcie dwóch dni festiwalu odbyły się również warsztaty animacji filmowej prowadzone przez Panią Anielę Lubowiecką z Wrocławia, w których uczestniczyło 24 uczniów z naszej szkoły.