Zespół Szkół Nr 31

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
  ul. A. Felińskiego 13
  01-513 Warszawa
 • 228390041

Zdrowie, żywność, aktywność fizyczna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia. Nasza akcja ma na celu przeciwdziałaniu otyłości wśród młodzieży, która prowadzi do wielu chorób. Zapraszamy do nowej zakładki - Zrowo i aktywnie żyję. Znajdziecie tam materiały i linki do portali, które propagują zdrowy styl żywienia. W wiadomościach będziemy umieszczali terminy bezpłatnych imprez i warsztatów żywienioniowych.  smiley http://www.fundacja-maraton.pl/

http://blogiceo.nq.pl/kilinskiwf/

Coaching

Dla młodzieży i Rodziców, a także pracowników nasza szkoła oferuje bezpłatną pracę z coachem. 

W celu umówienia sesji należy kontaktować się bezposrednio z Panią Kingą Łukaszewską.

Oferta obejmuje life coaching i career coaching 

http://education.edu.pl  

881 51 11 51

 

Dopalacze: info dla Rodziców i Młodzieży

Coraz więcej doniesień o ciężkich zatruciach dopalaczami w Polsce wśród młodzieży nakłoniło mnie do opublikowania linków do artykułów, które powinni przeczytać Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie. Ciągle jest zmieniany skład dopalaczy, aby ominąć prawo. Jednak jest to trucizna, która zabija. Nasza Szkoła ogłosiła konkurs plastyczny, w którym Uczniowie stworzyli plakaty ukazujące negatywne skutki sięgania po używki. Jednak sytuacja jest bardzo poważna, nie chodzi bowiem o sam proces uzależnienia, ale o zagrożnie życia w przypadku jednorazowego zażycia substancji.

Serdecznie zapraszam do artykułów.

Kinga Łukaszewska

http://education.edu.pl

http://www.wiecjestem.us.edu.pl/dopalacze-wypalacze-umyslu

http://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-dopalaczy

http://nalogi.wieszjak.polki.pl/dopalacze-sklad-i-dzialanie,narkotyki-artykul,10376385.html

 

 

liczba odwiedzin: 466056

Poniedziałek 23.10.2017

Technik optyk

Zawód z przyszłością: Technicy optycy należą do grupy poszukiwanych pracowników. Absolwenci znajdują zatrudnienie w sektorze usługowo - handlowym, placówkach medycznych i instytucjach naukowobadawczych na stanowisku serwisanta i konserwatora aparatury optyczno - mechaniczno - elektronicznej i pomiarowej.
Oferujemy specjalistyczne praktyki zawodowe u przyszłych pracodawców!

Optyk - mechanik

Poszukiwany w Polsce i UE: Optyk - mechanik pracuje w pomieszczeniach zamkniętych, czystych, z dobrym oświetleniem i stałą temperaturą na uniwersalnych i specjalistycznych stanowiskach. Może wykonywać prace na stanowiskach monterów, konserwatorów aparatury optycznej i pomiarowej, justerów i kontrolerów urządzeń

Technik Organizacji Reklamy - zawód XXI wieku

Reklama jest wszędzie!: Jeżeli masz predyspozycje organizatorskie, interesuje Cię reklama, chcesz wiedzieć jak planować kampanie reklamowe, masz głowę pełną pomysłów - wybierz specjalizację technika organizacji reklamy w naszym Technikum Nr 7!
Tylko u nas poznasz psychologiczne tajniki reklamy!

Branżowa Szkoła Rzemiosł Artystycznych I stopnia Nr 65

Zawody rzemieślnicze - zawodami przyszłości!: Jeżeli chcesz się szybko usamodzielnić, masz zdolności manualne - wyuczysz się u nas zawodów rzemieślniczych (złotnik jubiler, zegarmistrz, kowal, kaletnik i wielu innych).

CXIV Liceum Ogólnokształcące

Liceum ukierunkowane na zainteresowania plastyczne: Tylko w naszej Szkole możesz rozwinąć swój warsztat plastyczny, poznać nowe techniki, korzystać ze wspaniale wyposażonych ateliers - jeśli Twoje zainteresowania związane są ze sztuką - to na pewno jest to szkoła dla Ciebie.

CXIV Liceum Ogólnokształcące - KLASY: DESIGN&REKLAMA, PROJEKTOWANIE PLASTYCZNE


- Technikum uczymy zawodu technik organizacji reklamy, technik optyk - posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne


- Branżowa Szkoła Rzemiosł Artystycznych oferujemy naukę w zawodzie optyk - mechanikzdobycie kwalifikacji zawodowych w wielu zawodach rzemieślniczych - posiadamy pracownię jubilerską i inne warsztaty zawodowe

Szkoła znajduje się w pobliżu Stacji Metra Dworzec Gdański

Mapa

Wiadomości

 • 16.10.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii GOLDEXPO 2017.

 • 09.10.2017 W dniu 4 października w konkursie z savoir - vivre'u (etap szkolny) najwięcej punktów zdobyli:
  Małgorzata Piasecka, Karolina Rożniak, Marta Olendzka, Radosóław Szewczyk, Renata Olipra, Monika Cyngot, Alicja Czerwińska.
  Serdecznie gratulujemy
 • W dniu 04.10.2017r. uczniowie klas 1b, 2zj, 3zj uczestniczyli w Targach Pracy i Przedsiębiorczości. 

  Targi Pracy i Przedsiębiorczości to niepowtarzalna okazja aby zapoznać się z rynkiem pracy i wypłynąć na szerokie wody kariery i odnieść sukces. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu. Na odwiedzających czekało 112 wystawców i ponad 5.000 ofert pracy. 

  Uczniowie uczestniczyli w warsztatach:

  • Pomysł na biznes. Agnieszka Skala, SPIN Szkoła Przedsiębiorczości Innovati
 • 02.10.2017
  "Malarska paleta Mendelejewa" wśród finalistów VIII Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017!
   
  Jury drugiego etapu tegorocznej edycji Nagrody Warszawskiej opublikowało listę 35 wybranych do nagrodzenia projektów, wśród których znalazły się w tym roku aż dwa projekty edukacyjne z Żoliborza, w tym 1 edycja "Malarskiej palety Mendelejewa" autorstwa Małgorzaty Bartel i Marka Stępnia, zrealizowana w naszej szkole w 2016 roku. Uroczystość ogłoszenia zwycięzców i wręczenie nagród nastąpi podcz
 • 26.09.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Festiwal Filmowy "Upto 21".

 • 26.09.2017
  Zakończył się 34 Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Dozwolone do 21/Upto 21", którego żoliborska edycja odbywała się w naszej szkole. Młodzieżowe jury, które oglądało projekcje filmowe postanowiło przyznać następującym filmom swoje nagrody:
  1 miejsce: "Cięcie" Tomasza Kurleja (Polska),
  2 miejsce: "Osobno/razem", Mateusza Buławy (Polska),
  3 miejsce: "Ardclinis" Matthew McGuigan (Irlandia), ...
 • 20.09.2017
  W dniach 21-22 września 2017 r. zapraszamy do naszej szkoły na żoliborską edycję 34 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Dozwolone do 21/Upto 21". W sali 207 będzie okazja zobaczyć filmy nadesłane z wielu krajów a zrealizowane przez młodych twórców, którzy nie ukończyli jeszcze 21 roku życia. Filmy prezentowane będą w blokach w czwartek i piątek w godzinach 9:00-15:30. Pokazom filmowym towarzyszyć będą warsztaty animacji fil ...
 • 20.09.2017
  W dniu 18.09.2017 uczniowie klasy  1B reprezentowali naszą szkołę wraz pocztem sztandarowym  w corocznej lekcji historii zorganizowanej przez żoliborską Solidarność Oświatową pod pomnikiem Poległym i Pomordowanym  na Wschodzie.
  ...
 • 18.09.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Sprzątanie świata.

 • W piątek 15 września uczniowie klasy 2c naszej szkoły uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata 2017, sprzątając brzegi Wisły we współpracy z Zarządem Zieleni Urzędu Miasta. W akcji uczestniczyli ambasadorzy akredytowani w Warszawie, wolontariaty pracownicze i uczniowskie. Na jednym ze zdjęć nasi uczniowie po zakończeniu akcji w towarzystwie Miry Stanisławskiej-Meysztowicz  - działaczki ekologicznej która w 1994 roku zainicjowała w Polsce akcję Sprzątania Świata.

 • Wzorem ubiegłych lat zapraszam Uczniów, Rodziców, Dyrekcję i Nauczycieli naszej szkoły do uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych w Teatrze Wielkim.    

  W ubiegłym roku zaproponowane przez nas spektakle cieszyły się bardzo dużym powodzeniem całej społeczności szkolnej. Oglądaliśmy opery: Czarodziejski flet W.A.Mozarta,  Nabucco G.Verdiego, Traviata G.Verdiego oraz balet Poskromienie złośnicy według dramatu W.Szekspira. Jesteśmy przekonani, że w bieżącym roku szkolnym także będzie duże zainteresowanie i spotkamy się w teatrze z przyjaciółmi, rodzicami, dyrekcją  i nauczycielami.

 • Malarska Paleta Mendelejewa wśród programów nominowanych do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017.

  Nasz projekt, który realizowany był w 2016 roku w naszej szkole, znalazł się gronie najciekawszych warszawskich projektów edukacji kulturalnej i był prezentowany podczas drugiego etapu konkursu, który odbył się 7 września w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży na Mokotowie. Zwycięzców konkursu poznamy podczas Gali Nagrody w październiku.

 • ZEBRANIA Z RODZICAMI - ŚRODY GODZ.18.00

  13.09.2017 - KLASY 1: holl,stołówka

  pozostałe klasy z wychowawczami

  25.10.2017 - wywiadówka 

  06.12.2017 - wywiadówka

  10.01.2018 - wywiadówka - podsumowanie 1 okresu

  21.03.2018 - wywiadówka

  23.05.2018 - wywiadówka

  I okres: 1.09.2017 - 05.01.2018

  dla klasy 4 TOR do 15.12.2017

 • W lipcu delegacja ZS Nr 31 wraz z dyrekcją w asyście pocztów sztandarowych brała udział w następujących uroczystościach:

  11 lipca - z okazji Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa przy skwerze Wołyńskim

  23 lipca - przy pomniku Czynu Zbrojnego Polonii Amerykańskiej - uroczystość honorująca żołnierzy Błękitnej Armii

  29 lipca - z okazji 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przy pomniku AK "Żywiciel

 • 18.06.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii „2017 – ROK RZEKI WISŁA”.

 • Drodzy Rodzice i Uczniowie,

  Prace remontowe na terenie szkoły przeprowadzane są przez firmę Interbud Dariusz Sieradzki z siedzibą w Cegielni, wybraną w drodze przetargu przez Wydział Infrastuktury Urzędu Dzielnicy Warszawa Żoliborz m. st. Warszawy.
  Pomimo licznych interwencji u wykonawcy oraz w Wydziale Infrastruktury prace remontowe przebiegają w bardzo wolnym tempie, a uwagi ze strony szkoły oraz Wydziału Infrastruktury Dzielnicy Warszawa Żoliborz m. st. Warszawy nie są uwzględniane przez firmę Interbud Dariusz Sieradzki.

 • Rozpoczynamy nabór uczennic / uczniów z nadwagą lub otyłością do 12 osobowej grupy prozdrowotnej mającej na celu kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz bezpieczną regulację masy ciała. 
  W ramach programu zapewniamy:
  -    bezpłatne indywidualne konsultacje dietetyczne [każdy uczeń trzykrotnie]
  -    pozalekcyjne zajęcia sportowe spalające tkankę tłuszczową
  -    warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania
  -    spotkanie dla rodziców wspierające wprowadzanie diety w domu

 • Uwaga!!!

  Z przyjemnością informujemy, że na terenie naszej szkoły rozpoczynamy realizację programu dotyczącego bezpiecznej redukcji masy ciała. Projekt jest realizowany przez Fundację MARATON dzięki dofinansowaniu zadania przez Biuro Edukacji m.st. Warszawa. 
  W ramach projektu powołujemy 12 osobową grupę uczniów chętnych do wzięcia udziału w zajęciach, którzy spełniają wymagane warunki, tj. odznaczają się otyłością / nadwagą lub niedowagą oraz zdeklarowali systematyczne uczestnictwo w zajęciach. Zgodnie z założeniami przeprowadzone zostaną:
  -    ruchowe zajęcia odchudzające, 
  -    3-krotne indywidualne konsultacje dietetyczne,
  -    wykłady dotyczące zdrowego, racjonalnego odżywiania oraz chorób dietozależnych skierowane do wszystkich uczniów oraz  rodziców młodzieży         z grupy pilotażowej
  Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Już trwa współpraca z pielęgniarką szkolną, która dokonuje pomiarów BMI wśród uczniów, którzy zgłosili się do programu. W najbliższy czwartek rozpoczniemy spotkania z dietetykiem klinicznym.
  Dodatkowe informacje u p. Grażyny Zimak.
  Zapraszamy!

 • 22.03.2016

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 100 lat Żoliborza.

   

 • Drodzy użytkownicy mobilni!

  Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

Profesjonaliści

Cykl programów „Profesjonaliści” realizowanych przez TVP3 Warszawa poświęcony jest kierunkom kształcenia, na których kształcą się przyszli profesjonaliści rynku pracy. Mottem cyklu jest: „Odpowiedzialni za własny rozwój. Samodzielni, decyzyjni, ale przede wszystkim gotowi do wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce. Zobacz skąd biorą się profesjonaliści na rynku pracy.”
W naszej szkole realizowany był odcinek emitowany 12.02.2016r. poświęcony nowemu zawodowi technik optyk. Kierunek ten znajduje się w naszej ofercie edukacyjnej na rok 2016/17. 

Program można obejrzeć na stronie TVP3 Warszawa.

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
  ul. A. Felińskiego 13
  01-513 Warszawa
 • 228390041

Galeria zdjęć