Zespół Szkół Nr 31

Samorząd szkolny

SAMORZĄD 2018/19

 

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Marta Olendzka 3 tor

 

Zastępczyni przywodniczacej Samorządu Uczniowskiego - Karolina Rożniak 3 top

 

Sekretarz Samorządu Uczniowskiego - Natalia Kaźmierska 2b

 

 

 

SAMORZĄD SZKOLNY 2016/2017

Przewodnicząca - Gabriela Lubowicka klasa 3a

Zastępca            - Karolina Czubała klasa 3a

 

 

W listopadzie klasy: 2LAPP 1, 2 LAP2 oraz 3 LAP2 razem z panią Sokół-Oziemblewską przeniosły się w świat dinozaurów.
W Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki uczniowie wysłuchali niezwykle interesujących opowieści o wynikach polsko-mongolskich wypraw paleontologicznych na Pustynię Gobi. Tematem zajęć była ewolucja na lądzie.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 

19.09.2014 w ramach akcji "Sprzątanie świata" uczniowie i nauczyciele sprzątali najbliższą okolicę szkoły. Akcja zorganizowana była we współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska Dzielnicy Żoliborz.

 

6-go grudnia, w piątek, banda Świętych z Samorządu Uczniowskiego grasowała po korytarzach naszej szkoły. Czerwone śnieżynki i Mikołaje, rozdawali wszystkim „grzecznym dzieciom” cukierki!

 

OBCHODY 70 ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

29 lipca odsłonięty został mural upamiętniający 70 Rocznicę Powstania Warszawskiego. Praca wyeksponowana na elewacji szkoły wyłoniona została w konkursie na mural o tematyce powstańczej zainicjowanym przez żoliborską Komisja Nr 533 NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty. Pomysł akcji wyszedł od Haliny Kurpińskiej, przewodniczącej Komisji. 

Współorganizatorem konkursu dla uczniów żoliborskich szkół był Zespół Szkół Nr 31 im. Jana Kilińskiego w Warszawie kierowany przez Marię Witomską-Rynkowską. Nadzór nad konkursem i późniejszymi pracami przy realizacji muralu sprawowała nauczycielka plastyki Ewa Fronczak. Konkurs i jego realizację patronatem objął Krzysztof Bugla, burmistrz Dzielnicy Żoliborz, który również wziął udział w uroczystości odsłonięcia.

Spośród 19 nadesłanych prac I nagrodą uhonorowano projekt Bartłomieja Zawiły, tegorocznego absolwenta CXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kilińskiego. Została ona zrealizowana na przełomie czerwca i lipca b.r.

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
    ul. A. Felińskiego 13
    01-513 Warszawa
  • 228390041

Galeria zdjęć