GIODO DZIECIOM

GIODO

W roku szkolnym 2015/16 nasza Szkoła przystąpiła do VI Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Twoje dane- twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli"

W ramach programu przewidziane są szkolenia i materiały dydaktyczne.

2016/17

Harmonogram działań Harmonogram-VII-edycji-programu-Twoje-Dane---Twoja-Sprawa.pdf

styczeń/ luty 2017 DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

3 MARCA 2017 - DZIEŃ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W NASZEJ SZKOLE

28 STYCZNIA 2016 DZIEŃ DANYCH OSOBOWYCH

Zapraszam do prezentacji: Twoje dane - Twoja sprawa

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych, który 28 stycznia 2016 r. już po raz dziesiąty jest obchodzony w Polsce i całej Europie, mamy przyjemność przekazać list pani dr Edyty Bielak-Jomaa, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, skierowany do wszystkich uczestników programu "Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli”.

Mamy nadzieję, że obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych, będą dla Państwa okazją do przeprowadzenia w szkołach i ośrodkach ciekawych inicjatyw oraz dyskusji na temat ochrony danych osobowych.

Pozdrawiamy serdecznie,

Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej

list z okazji Europejskiego Dnia Danych Osobowych: list_GIODO_Dzieciom_28_01_2016.pdf

wykaz_placowek_realizujacych_program.pdf

Harmonogram-VI-Edycji.pdf

Koordynator szkolny: Kinga Łukaszewska

www.giodo.gov.pl

W ramach VI edycji programu 26 października 2015 roku klasa 3 TOR wzięła udział w lekcji "Granice prywatności".

Uczniowie wypełniali i analizowali ankiety. Zastanawiali się nad problem jak ludzie rozumieją prywatność i jej granice w realu i w świecie wirtualnym.