• Sport

• Warszawskie finały w biegach przełajowych

W dniu 9 października odbyły się warszawskie finały w biegach przełajowych, do których zakwalifikowało się czterech uczniów naszej szkoły. W finałach ostatecznie pobiegły trzy osoby.
          Serdecznie gratulujemy im odwagi i podziwiamy za ogromny wysiłek na bardzo trudnej trasie.
          Bieg na 1000 m dziewcząt:
          Anna Dumała – klasa 1a
          Paulina Saczuk – klasa 3 tor

Bieg na 3000 m] chłopców:
          Jarosław Rówienicz – klasa 1 c

Biegi na orientację

W dniu 30 września w Forcie Sokolnickiego odbyły się „Biegi na orientację przez „historię, które poświęcone były pamięci uczestników Powstania Warszawskiego.
          W zawodach wzięła udział dwuosobowa reprezentacja dziewcząt:
          Joanna Dudek ‐ klasa 3 lar

Klaudia Osowska ‐ klasa 3 tor

Istota zawodów sprowadzała się do przebiegnięcia trasy zgodnie z punktami zaznaczonymi na mapie wręczanej uczestnikom tuż przed startem oraz odpowiedzi na pytania dotyczące powstania, które zamieszczone były na każdym punkcie kontrolnym.
          Gratulujemy dziewczynom sportowego ducha walki oraz patriotycznej postawy.

Wyjazd do Jastrzębiej Góry

Nasi uczniowie z kadrą pedagogiczną pracowali nad morzem nad programem   prozdrowotnym