• Samorząd szkolny

• W listopadzie klasy: 2LAPP 1, 2 LAP2 oraz 3 LAP2 razem z panią Sokół-Oziemblewską przeniosły się w świat dinozaurów.
          W Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki uczniowie wysłuchali niezwykle interesujących opowieści o wynikach polsko-mongolskich wypraw paleontologicznych na Pustynię Gobi. Tematem zajęć była ewolucja na lądzie.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

19.09.2014 w ramach akcji "Sprzątanie świata" uczniowie i nauczyciele sprzątali najbliższą okolicę szkoły. Akcja zorganizowana była we współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska Dzielnicy Żoliborz.

6-go grudnia, w piątek, banda Świętych z Samorządu Uczniowskiego grasowała po korytarzach naszej szkoły. Czerwone śnieżynki i Mikołaje, rozdawali wszystkim „grzecznym dzieciom” cukierki!

OBCHODY 70 ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

29 lipca odsłonięty został mural upamiętniający 70 Rocznicę Powstania Warszawskiego. Praca wyeksponowana na elewacji szkoły wyłoniona została w konkursie na mural o tematyce powstańczej zainicjowanym przez żoliborską Komisja Nr 533 NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty. Pomysł akcji wyszedł od Haliny Kurpińskiej, przewodniczącej Komisji.

Współorganizatorem konkursu dla uczniów żoliborskich szkół był Zespół Szkół Nr 31 im. Jana Kilińskiego w Warszawie kierowany przez Marię Witomską-Rynkowską. Nadzór nad konkursem i późniejszymi pracami przy realizacji muralu sprawowała nauczycielka plastyki Ewa Fronczak. Konkurs i jego realizację patronatem objął Krzysztof Bugla, burmistrz Dzielnicy Żoliborz, który również wziął udział w uroczystości odsłonięcia.

Spośród 19 nadesłanych prac I nagrodą uhonorowano projekt Bartłomieja Zawiły, tegorocznego absolwenta CXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kilińskiego. Została ona zrealizowana na przełomie czerwca i lipca b.r.