Zdrowo i aktywnie żyję

• WF Z KLASĄ

• Drodzy uczniowie!

Mimo niesprzyjających warunków związanych z remontem szkoły i wszystkimi jego uciążliwościami przystępujemy ponownie do programu WF Z KLASĄ,  Najważniejszym celem programu jest wyjście naprzeciw potrzebom uczniów w zakresie aktywności fizycznej i wprowadzenie takich zasad i zmian [na miarę możliwości organizacyjno – infrastrukturalnych naszej szkoły], które spowodują, że każdy uczeń odnajdzie na tych lekcjach element, który go usatysfakcjonuje i spowoduje, że przyjdzie na lekcję wychowania fizycznego z uśmiechem.

Pierwszym etapem jest utworzenie bloga, który będzie dokumentował nasze działania. Dlatego ogłaszamy ekspresowe głosowanie na nazwę naszego sportowego bloga. W związku  z tym:

1. prosimy wszystkich kreatywnych uczniów o wymyślenie nazwy bloga – do godziny 24.00 w dniu 15 października 2015
          2. Następnie każdy może oddać swój głos na nazwę bloga, która najbardziej przypadnie mu do gustu – do godziny 24.00 w dniu 16 października 2015.
          3. To WY decydujecie o tym, jak będzie nazywała się nasz szkolny sportowy blog.

Zapraszamy na stronę dotyczącą programu WF Z KLASĄ. blogiceo.nq.pl/kilinskiwf/