2016/17

• 2 okres

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

pt.: „2017 – ROK RZEKI WISŁA”

W głosowaniu na najładniejsze zdjęcie wzięli udział mieszkańcy dzielnicy Wola- uczestnicy rodzinnego pikniku „Wolski Korowód”, przedstawiciel Fundacji MARATON  oraz nauczyciele Zespołu Szkół Nr 31 w Warszawie, z którego uczniowie brali udział w rywalizacji.

Laureaci:

I miejsce – Weronika Kalecińska

II miejsce – Kinga Andrzejewska

III miejsce – Elżbieta Matulka

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz dziękujemy wszystkim jego uczestnikom za udział we wspólnej zabawie. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Projekt był organizowany przez Fundację MARATON i współfinansowany ze środków Biura Edukacji m.st. Warszawa.

Dzień Zdrowego Żywienia

Tradycji stało się zadość i  mamy już za sobą Dzień Zdrowego Żywienia. W tym roku przyświecało nam hasło JEM ZDROWO I KOLOROWO. Uczniowie przygotowali smaczne i piękne desery, sałatki, koktajle i przekąski.

To był przepyszny dzień!!!

Żoliborska Noc Muzeuów w naszej szkole

W sobotę 20 maja w ramach "Żoliborskiej Nocy Muzeów" odbyły się prezentacje prac uczniów i warsztaty plastyczne będące częścią projektu "Żywe Obrazy", który realizowany był przez placówki oświatowe naszej Dzielnicy. Inspiracją naszych działań był obraz belgijskiego symbolisty z przełomu XIX i XX wieku "Autoportret z maskami". Dzieło to stało się impulsem do powstania szeregu prac własnych uczestników: obrazów i artystycznych masek, pokazanych podczas Nocy Muzeów na wystawie oraz działań artystycznych podczas jej trwania. W imprezie pod opieką nauczycieli plastyki uczestniczyli uczniowie z klas I a, I c i 2a. Mięli oni okazję poznać twórczość słynnego artysty, stworzyć własne dzieła, spotkać się i spędzić kreatywnie kilka godzin w sobotni wieczór w naszej szkole.

Konkurs ortograficzny

PAULINA NA MEDAL!

8.02.2017 roku w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń odbyła się gala rozdania nagród zwycięzcom  etapu dzielnicowego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Wśród laureatów jest  Paulina Koźlak.

Uczennica klasy 2A weźmie także udział w następnym etapie konkursu na poziomie wojewódzkim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

dyplom_Paulina.pdf

Misja książka

Książka opracowana przez uczennice 1a i 2a w ramach ogólnopolskiego konkursu "Misja książka". Zapraszamy do pasjonującej lektury! Ksiazka_Swiat_w_mojej_glowie.docx