Sport - WF

Sport - Wychowanie fizyczne

Sztafeta lotniczych pokoleń

Z okazji 90 rocznicy powstania dęblińskiej „Szkoły Orląt” w dniu 12 kwietnia na terenie Żoliborza odbył się otwarty bieg pod nazwą „Sztafeta lotniczych pokoleń”. Bieg miał charakter patriotyczny i nie zwierał elementów rywalizacji a jego trasa przebiegała  ulicami, przy których znajdują się pomniki upamiętniające żołnierzy walczących w II wojnie światowej. Na pięć zgłoszonych osób w biegu wziął udział tylko jeden uczeń klasy 4 TOR – Kamil Włodarczyk.

Serdecznie gratulujemy postawy i dziękujemy za czas poświęcony w dniu wolnym od nauki!!!

Przedmiotowy System Oceniania - Wychowanie fizyczne

PSO_z_wychowania_fizycznego.doc

XLVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży

11 marca 2015 roku Uczniowie Zespołu Szkół Nr 31 zdobyli IV miejsce w koszykówce chłopców. Serdecznie gratulujemy!

Dyplom_koszykowka_chlopcow.pdf

Warszawskie finały w biegach przełajowych

W dniu 9 października odbyły się warszawskie finały w biegach przełajowych, do których zakwalifikowało się czterech uczniów naszej szkoły. W finałach ostatecznie pobiegły trzy osoby.
Serdecznie gratulujemy im odwagi i podziwiamy za ogromny wysiłek na bardzo trudnej trasie.
Bieg na 1000 m dziewcząt:
Anna Dumała – klasa 1a
Paulina Saczuk – klasa 3 tor

Bieg na 3000 m] chłopców:
Jarosław Rówienicz – klasa 1 c

Biegi na orientację

W dniu 30 września w Forcie Sokolnickiego odbyły się „Biegi na orientację przez „historię, które poświęcone były pamięci uczestników Powstania Warszawskiego.
W zawodach wzięła udział dwuosobowa reprezentacja dziewcząt:
Joanna Dudek ‐ klasa 3 lar

Klaudia Osowska ‐ klasa 3 tor

Istota zawodów sprowadzała się do przebiegnięcia trasy zgodnie z punktami zaznaczonymi na mapie wręczanej uczestnikom tuż przed startem oraz odpowiedzi na pytania dotyczące powstania, które zamieszczone były na każdym punkcie kontrolnym.
Gratulujemy dziewczynom sportowego ducha walki oraz patriotycznej postawy.

Wyjazd do Jastrzębiej Góry

Nasi uczniowie z kadrą pedagogiczną pracowali nad morzem nad programem   prozdrowotnym