Partnerzy współpraca międzynarodowa

Podróż do Włoch
W dniach 09-16 września grupa uczniów z klas trzecich liceum wyjechała do włoskiej Toskanii by wziąć udział w zajęciach terenowych z historii sztuki i plastyki. Pod opieką Ewy Fronczak, nauczycielki plastyki i Marka Stępnia historyka sztuki uczestnicy wyjazdu podziwiali zabytki Pizy, Florencji i Sieny. Program warsztatów pozwolił poznać wspaniałe budowle, stanowiące kanon dziejów sztuki europejskiej, skarby sztuki zgromadzone w muzeach, ale też poczuć klimat życia codziennego tych miast i smakować specjały włoskiej kuchni. Podróż ta pokazała również jak piękną krainą jest Toskania, miejsce, gdzie żyli i tworzyli najwięksi włoscy artyści renesansu...

Współpracujemy od wielu lat:

Złoto, srebro czas... http://www.zlotosrebroczas.com/

W kwietniu 2014 roku w naszej Szkole odbyło się spotkanie w ramach współpracy międzynarodowej polsko - izraelskiej. Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć.