• "W przestrzeni sztuki i reklamy"

• 09.02.2020 19:45
      • ,,W przestrzeni sztuki i reklamy" to dewiza piątkowej wycieczki klasy 1 TR, która  wspólnie z wychowawcą, Kingą Łukaszewską i nauczycielem przedmiotu Podstawy reklamy, Oskarem, Halkiewem miała okazję szlakiem Traktu Królewskiego oraz Starówki, zwiedzać wybrane dzieła sztuki architektonicznej oraz odczytywać współczesne koncepty reklamy ,,zakodowane" w ramach kreatywnych wystaw sklepowych.
        Uczniowie  mieli okazje poznać historię warszawskiej starówki oraz podziwiać architekturę świątyń i pałaców. Pan Oskar wraz z Panią Kingą opowiadali o typach sztuki oraz formach współczesnej reklamy, oglądając i omawiając wraz z uczniami, wybrane warszawskie wystawy sklepowe. Całość wycieczki zwieńczyło grupowe zadanie wykonane przez uczniów, którego celem było zinterpretowanie przekazu wybranych wystaw sklepowych oraz uzyskanie przy tym pozytywnej oceny.
        Zapraszamy do galerii zdjęć!