• Piękna, kreatywna i reklamowa ... stara Warszawa ...

• 16.09.2019 10:42
      • W dniach 12/13 września b.r. klasa 2 TOR oraz 2 TOR A, pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych związanych z reklamą, panem Oskarem oraz Aleksandrem, wyruszyła na wycieczkę przedmiotową po Warszawie. Uczniowie mieli okazje poznać historię warszawskiej starówki oraz podziwiać architekturę świątyń i pałaców. Nauczyciele z wielkim zaangażowaniem opowiadali o typach sztuki, czy formach współczesnej reklamy, oglądając wraz z uczniami warszawskie wystawy sklepowe. Punktem kulminacyjnym przeprowadzonych lekcji na ,,świeżym powietrzu" była praca z podziałem na grupy, której zadaniem było wcielenie się w rolę ekspertów d.s. reklamy i zdefiniowanie przekazu reklamowego zawartego na znanej warszawskiej ulicy Nowy Świat.