• Innowacja ratownicza - pożarnicza

• 27.01.2020 12:21
        • I semestr już za nami, popatrzmy na uczniów klas 1c, 1lc, 2lc i 3lc, którzy realizując innowację ratowniczo-pożarniczą zgłębiali tajniki samoobrony dla ratowników, ratownictwa wodnego, medycznego i pożarnictwa. Serdeczne podziękowania dla Pawła Zdunowskiego za zaangażowanie podczas samoobrony, Macieja Michalskiego za sytuacje pozorowane podczas ratownictwa medycznego i Ochotniczej Jednostki Straży Pożarnej w Markach za ciekawe warsztaty dla uczniów klas pierwszych. Zajęcia były realizowane dzięki wsparciu organizacyjnemu Fundacji MARATON oraz dofinansowaniu m.st. Warszawa.
          Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć

• Apel - koniec 1 semestru

• 22.01.2020 16:16
        • Dnia 22 stycznia 2020 roku o godzinie 12.00 odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów naszego Zespołu Szkół w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/20. Uczniowie zostali nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wysoką frekwencję. Ponadto nagrody zdobyli uczniowie zaangażowani w pracę na rzecz szkoły i reprezentujący ją w różnych konkursach i olimpiadach z sukcesami.
          Serdecznie gratulujemy i życzymy bardzo dobrych wyników na koniec roku szkolnego!
        • Projekt "Możesz inaczej"

• 06.01.2020 17:04
        • „MOŻESZ INACZEJ”

Umowa nr  ŻOL/WSZ/B/VI/1/6/10/1235/53/19

W okresie 7 października - 20 grudnia 2019 na terenie naszej szkoły był realizowany projekt pn.: „Możesz inaczej” dotyczący profilaktyki uzależnień. W ramach zadania przeprowadzono:

• warsztaty psychoedukacyjne dla uczniów
          • wykład edukacyjny dla rodziców
          • happening prozdrowotny
          • indywidualne wsparcie psychologiczne dla uczniów i ich rodziców

Realizatorem powyższych działań było Warszawskie Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” na zlecenie Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawa

• Akcja Szlachetna Paczka 2019

• 19.12.2019 08:21
        • Akcja pomagania innym, którym jest szczególnie ciężko w tym świątecznym czasie.
          W trakcie zbiórek do skarbonki oraz we wczorajszym kiermaszu ciast przygotowanych przez uczniów - zebraliśmy łącznie 420 zł 62 grosze.
          Podziękowania dla uczniów bezpośrednio zaangażowanym w prowadzenie akcji!  Ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców!
          Cała kwota zostanie wpłacona dziś na konto Szlachetnej Paczki.  Dziękujemy!!!