• Szlachetna paczka

• 03.12.2017 09:03
      • Dziękujemy całej społeczności szkoły za wielkie serca!

W czwartkowym kiermaszu pysznych ciast przygotowanych przez uczniów zyskaliśmy prawie 270 zł.

Do skarbonki Natalii, Marty i Alana wrzuciliśmy 324 zł.

Pani Małgosi Sulej szczególnie dziękujemy za zorganizowanie kiermaszu własnoręcznie wykonanych, cudnych bombek świątecznych. Tutaj zebrane fundusze przekroczyły 360 zł.

Dzięki tym datkom p. Edyta z wybranej przez nas rodziny będzie mogła wreszcie spokojnie wykupić leki, które wystarczą jej na 4 miesiące.

Dziękujemy za dary Paniom - uczestniczkom odbywających się w naszej szkole zajęć plastycznych UTW. Będą one miłym prezentem- niespodzianką.

Bardzo dziękujemy p. Dyrektor M. Witomskiej-Rynkowskiej za podarowanie najważniejszego składnika paczki – kuchni gazowej.

Dziękujemy również „cichym darczyńcom”, proszącym o anonimowość, którzy przyczynili się do wielkiego ubogacenia paczki.

Paczkę kompletujemy i wysyłamy 8 lub 9 grudnia. Do tego czasu można jeszcze przynosić wszelkie dary. Prosimy również o pomoc przy pakowaniu w piątek 8.XII.