• Wielki finał 2 edycji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic"

• 26.11.2018 08:02
      • Trwają jeszcze zaplanowane na zakończenie realizacji programu "Listopadowe Konfrontacje Teatralne", w ramach których można zobaczyć 4 spektakle w warszawskich teatrach lub wziąć udział w 7 warsztatach teatralnych. Dotąd odbyły się:

- Spektakle "Chłopów" wg. Reymonta w Teatrze Powszechnym (06.11.), "Iwony księżniczki Burgunda" Gombrowicza w Teatrze Narodowym (18.11) i "Sprawiedliwość" autorski spektakl M. Zadary w Teatrze Powszechnym (24.11).

-. Warsztaty teatralne "Więcej niż widz" w TR Warszawa (06.11) oraz warsztaty przed spektaklami "Chłopów" i "Sprawiedliwości".

Przed nami jeszcze:

- spektakl "Fantazja" w reż. A. Karasińskiej w TR Warszawa (30.11. godz.19:00),

- warsztaty teatralne: "Robimy teatr" i "Sztuka improwizacji" w Teatrze Studio (26 i 28.11.), warsztaty teatralne przed spektaklem "Fantazja" (29.11 odbędą się w naszej szkole!), "Szekspir współczesny" w TR Warszawa (03.12) i wyjątkowa atrakcja: "W stronę VR-u" w Teatrze Powszechnym (14.12).

Udział uczniów w spektaklach i warsztatach jest bezpłatny - został sfinansowany z środków Biura Edukacji M. St. Warszawy w ramach dotacji z programu WIE.
        Warszawy w ramach dotacji z programu WIE.