Zespół Szkół Nr 31

Szlachetna paczka

Serdecznie zapraszam wszystkich do przyłączenia się do tegorocznej ogólnopolskiej akcji, startującej po raz siedemnasty. Społeczność naszej szkoły pomaga już jedenasty rok.
Uczniowie wybierają z banku rodzin konkretną rodzinę, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Przygotowujemy dla niej świąteczną paczkę. Chcemy również, tak jak w ciągu ostatnich 2 lat objąć akcją rodziny naszych uczniów, szczególnie potrzebujące  takiej pomocy. 
W paczkach znajdą się przede wszystkim produkty żywnościowe i środki higieny. Przyda się każdy produkt, który zechcecie podarować. Po wyborze rodziny - 18.XI. poinformuję też o potrzebach z rodzaju odzieży, wieku dzieci,rozmiarach ubrań itp.  Zbiórka kończy się 8 grudnia- tego dnia odwozimy przygotowane paczki do wyznaczonego magazynu.
W tym roku zbieramy również drobniaki, a także większe kwoty do skarbonki. Zebrane pieniądze przeznaczymy na szczególne prezenty dla członków rodziny (w ubiegłym roku kupiliśmy rower stacjonarny dla Adama z porażeniem mózgowym), bądź na brakujące produkty. Za tę zbiórkę odpowiada Natalia Kaźmierska z klasy 1b Marta Olendzka i Alan Mroczkowski z klasy 2 TOR
Produkty można przynosić do mnie lub: Marty i Moniki Cyngot z 1b oraz Ani i Oli Baliszewskiej z 1TOP.
Pozdrawiam, jeszcze raz gorąco zachęcając do podzielenia się dobrem w tym świątecznym czasie. 
Ela Jarzombkowska

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
    ul. A. Felińskiego 13
    01-513 Warszawa
  • 228390041

Galeria zdjęć