Kiliński w teatrze

Kiliński W TEATRZE

Już tradycją naszej szkoły stało się uczestniczenie społeczności szkolnej- uczniów, rodziców, dyrekcji i nauczycieli w spektaklach baletowych i operowych Teatru Wielkiego. W tegorocznym repertuarze znajduje się kilka pozycji, które uczniowie starszych klas już znają. Biorąc jednak pod uwagę ich spektakularność, proponujemy po raz kolejny legendarne już przedstawienie Madame Butterfly (opera), niezwykle ciekawy inscenizacyjnie i przepiękny muzycznie Czarodziejski flet( opera) W.A. Mozarta, w nowatorski  a jednocześnie wzruszający  sposób ukazaną operę narodową Straszny dwór Stanisława Moniuszki czy tragiczna i przejmującą  Carmen (opera).

Nowości w tegorocznym sezonie stanowią: I przejdą deszcze (balet)- nawiązanie do twórczości K.K. Baczyńskiego, Nasz Chopin(balet) koncert na dwa fortepiany upamiętniający 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Obejrzymy także grane już w ubiegłych latach, ale przez nas jeszcze nieodkryte, Umarłe miasto(opera) i Damę Kameliową (balet).

Zapraszamy do przepięknej Sali Moniuszki Was, drodzy Uczniowie, Waszych Rodziców i Przyjaciół. Uczyńmy z tych spotkań nie tylko święto sztuki, ale i możliwość pogłębienia relacji z najbliższymi osobami.

Terminarz i ceny biletów (uwzględniona 30% zniżka dla grup):

I przejdą deszcze - 24.10.2018 (środa), godz.19.00
Nasz Chopin- 21.11.2018(środa), godz. 19.00

Madame Butterfly- 5.12.2018 (środa), godz.19.00

Dama Kameliowa (tylko dla dorosłych)- 31.01.2019(czwartek), godz.19.00

Carmen- 19.03.2019(wtorek), godz.19.00, 32 zł

Umarłe miasto- 26.03.2019, godz.19.00
Straszny dwór- 14.05.2019, godz.19.00

Cena biletu: 77 zł, Carmen 32 zł

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność wpłat.

Pieniądze na bilety należy składać u Anny Wodzyńskiej- sala 208 w nieprzekraczalnym terminie do 27 września!

Zaprzaszam serdecznie
Anna Wodzyńska - nauczycielka języka polskiego