"Teatr bez granic" - projekt edukacyjny

Wydarzenia związane z projektem edukacyjnym, który kończymy realizować w listopadzie:

1. Wizyta w Teatrze Studio

7 listopada w godzinach 9:00-11:00 odbędą się zajęcia teatralne poświęcone dwóm wielkim artystom teatru związanym z Teatrem Studio w Warszawie - Józefowi Szajnie i Jerzemu Grzegorzewskiemu. Wizyta w teatrze grupy 21 uczniów z naszej szkoły odbędzie się w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" a sfinansowana jest z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy

2.Warsztaty projektowania scenografii

W ramach realizacji projektu edukacyjnego "Teatr bez granic" finansowanego z środków Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy odbędą się Warsztaty projektowania scenografii, które poprowadzi Pan Jan Ciecierski, wykładowca z Wydziału Scenografii ASP w Warszawie. Zajęcia dla grupy naszych uczniów odbędą się w pracowni Fundacji Atelier przy ul. Foksal 11 w środę 8 listopada i w czwartek 9 listopada w godz. 14:00-16:00.