• Technik Reklamy

• Co oferujemy:

• naukę tworzenia tekstów i sloganów reklamowych,
            • praktyczną naukę określania skuteczności i efektywności kampanii reklamowej wraz z planem budżetowym,
            • naukę obsługi programów graficznych z pakietu CorelDraw,
            • naukę tworzenia identyfikacji wizualnej firmy - brandingu (znaki graficzne, sygnety, logotypy itp.) i innych projektów graficznych wraz z nauką różnych technik druku,
            • zdobywanie umiejętności porozumiewania się w języku obcym w zakresie reklamy,
            • podstawy prawa autorskiego i poznanie zasad prowadzenia własnej działalności.
            • podstawy produkcji filmów reklamowych i reklam radiowych,
          • Przedmioty zawodowe

• • przekaz i komunikat w reklamie
            • podstawy reklamy
            • strategia w reklamie
            • planowanie kampanii reklamowej
            • kreacja w reklamie i produkcja reklamy
            • kampania reklamowa
            • elementy prawa, etyki i psychologii w reklamie
            • działalność gospodarcza w reklamie
            • projektowanie kampanii reklamowej
            • organizacja i techniki reklamy
            • zarządzanie procesem realizacji kampanii reklamowej

przedmioty rozszerzone:

informatyka (projektowanie), język angielski

języki obce:

angielski i niemiecki

• Egzaminy Zawodowe

• Absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły. Może przystąpić do egzaminu maturalnego.

Po zdaniu egzaminu maturalnego może kontynuować naukę na wyższej uczelni.

Szkoła przygotowuje ucznia do zdawania egzaminu zawodowego kwalifikacjami - etapami.

PGF.07. Wykonywanie przekazu reklamowego

PGF.08. Zarządzanie kampanią reklamową

Po zdaniu egzaminu z danej kwalifikacji, zdający otrzyma nowy dokument - świadectwo potwierdzające kwalifikację w zawodzie. Osoba, która zdobędzie świadectwa potwierdzające uzyskanie kwalifikacji PGF.07 i PGF.08 oraz ukończy szkołę, otrzyma dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w wyuczonym zawodzie oraz certyfikowane suplementy do dyplomu (Europass) w języku polskim i angielskim umożliwiające podjęcie pracy w zawodzie nawet za granicą.

Nasza szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym i organizuje egzaminy dla naszych absolwentów.

• Absolwenci kierunku mogą być zatrudniani w agencjach reklamowych, biurach ogłoszeń, mediach, agencjach, studiach graficznych i drukarniach. Mogą również podjąć pracę jako specjaliści d/s kontaktów z prasą i kształtowania opinii publicznej w prasie, radiu i telewizji lub prowadzić działalność gospodarczą na własny rachunek.

współpraca

„SHARK DESIGN”,